Відбулось засідання виконавчого комітету

22 червня 2016 року, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, яке провів міський голова Ольшевський І.О.

Про звернення громадян, що надійшли до Здолбунівської міської ради за перше півріччя 2016 року, інформувала присутніх завідуюча загальним відділом Євтушок Л.Т. Розглянуто питання вартості проїзду у міському автобусному маршрутному таксі «Здолбунів-експрес». Враховуючи колективне звернення пенсіонерів міста, побажання перевізника та цінову політику вартості проїзду у маршрутних автобусах по місту Здолбунів, виконавчий комітет міської ради дав згоду встановити з 01.07.2016 року вартість проїзду у міському автобусному маршрутному таксі «Здолбунів-експрес» в розмірі 3, 00 грн. (було 2,50 – прим.ЗС) та запровадити з 01.07.2016 року для пенсіонерів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста (на період літніх канікул) вартість проїзду у міському автобусному маршрутному таксі «Здолбунів- експрес» в розмірі 50 відсотків вартості квитка.(було безкоштовно – прим.ЗС)
Вирішено надати дозвіл суб’єктам підприємницької діяльності на розміщення пересувних малих архітектурних форми по вулицях Базарній та Л. Українки міста Здолбунів.
Розглянуто питання про роботу магазину «Інекс», розташованого по вулиці Б. Хмельницького, 16, м. Здолбунів. Прийнято рішення попередити фізичну особу – підприємця Яковишина В.О., який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами у спеціалізованому відділі магазину «Інекс», що у випадку порушення (були і неодноразові – прим.ЗС) Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями будуть направлені рекомендації до ліцензійної палати Рівненської області щодо позбавлення ліцензії на продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Змінено режим роботи магазину «Інекс» з цілодобового на режим роботи щоденно з 7.00 години до 24.00 години.

В зв’язку зі зміною розміру мінімальної заробітної плати з 01.05.2016 року виконком погодив коригування розмірів тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення, що надаються комунальним підприємством “Здолбунівводоканал”.
Встановлено такі тарифи для населення: на водопостачання – 4,92 за 1 куб.м., водовідведення – 8,40 за 1 куб.м., для інших споживачів: на водопостачання – 14,88 за 1 куб.м., водовідведення – 18,00 за 1 куб.м.
На послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення для населення ( при наявності засобів обліку води): на водопостачання – 5,22 за 1 куб.м., водовідведення – 8,90 за 1 куб.м. Тарифи будуть діяти з 01 серпня 2016 року.
Затверджено норми утворення твердих побутових відходів в місті Здолбунів, які будуть введені в дію з 01 липня 2016 року.
Виконавчий комітет надав дозвіл на зріз дерев по вулиці Пирогова. Затвердив проектно – кошторисні документації на будівництво лінії електропередач по вулицях Братів Єлінеків, Героїв Гурб та Просвіти та на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Д. Галицького в м. Здолбунів. Дав дозвіл на підключення до міських водопровідних та каналізаційних мереж, відключення від системи центрального теплопостачання житлових будинків. Внесення зміни до штатного розпису міського клубу.
Приватному підприємцю Дужик В.О. вирішено відмовити у наданні згоди на будівництво постійної споруди по вулиці Заводській в місті Здолбунів на орендованій земельній ділянці у зв’язку з тим, що у відповідності до генерального плану міста Здолбунів в даному місці не передбачено будівництво постійних споруд комерційного призначення.
Малозабезпеченим громадянам міста надано одноразову матеріальну допомогу на поховання непрацюючих громадян.

Керуюча справами виконавчого комітету С.О. Вознюк

за інформацією офіційного сайту Здолбунівської міськрадиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети