Розклад роботи ПриватБанка на святкові дні

Відділення  ПриватБанку у Великдень будуть працювати онлайн без вихідних. У період Великодня ПриватБанк буде обслуговувати клієнтів цілодобово, без вихідних та перерв. Як повідомили в банку, платежі корпоративних клієнтів між рахунками ПриватБанку і платежі приватних осіб будуть здійснюватися в режимі онлайн протягом всього свята. Крім того, без вихідних будуть працювати термінали самообслуговування, банкомати і чергові відділення банку.

Для вирішення нагальних питань клієнтів банку  в м.Рівне працюватиме чергове відділення:

в неділю 20.04.14 та понеділок 21.04.14  – Рівненське відділення ТЦ Ліон за адресою: м.Рівне, вул.Соборна, 192.

в м.Луцьк  працюватиме чергове відділення:

в неділю 20.04.14 та понеділок 21.04.14  – Луцьке відділення №14 за адресою: м.Луцьк, просп. Відродження, Д 1.


Без свят, перерв і вихідних працює Інтернет-банк Приват24 і мобільні додатки ПриватБанку, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати і відправити переказ, поповнити депозитний рахунок та вчинити інші послуги. Скористатися найпопулярнішими послугами та сервісами (перекази, платежі, погашення кредитів та інше) можна через банкомати і термінали ПриватБанку, адреси яких можна дізнатись на сайті.

Хмельник Андрій, керівник  прес-офісу ПриватБанку в Рівному

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети