. Розклад ігор та сітка змагань чемпіонату району з міні-футболу | Здолбунів City

Розклад ігор та сітка змагань чемпіонату району з міні-футболу

Третій чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2017 року

Склади груп:

група «Захід»
1. «Мізоч» (смт.Мізоч)
2. «Стеблівка» (с.Стеблівка)
3. «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
4. «Білашів» (с.Білашів)
5. «Дермань» (с.Дермань)
група «Схід»
1. «Глинськ» (с.Глинськ)
2. «Вікторія» (с.Копитків)
3. СК «Меридіан» (с.Гільча)
4. «Dream-team» (с.Новомильськ)
5. «Здовбиця» (с.Здовбиця)
група «Центр-1»
1. «Хлібороб» (м.Здолбунів)
2. «Олімпік» (м.Здолбунів)
3. «Benny Hill» (м.Здолбунів)
4. «Хемп-01» (м.Здолбунів)
5. «Гімназія» (м.Здолбунів)
група «Центр-2»
1. «Шкільна» (м.Здолбунів)
2. «Бедрик» (м.Здолбунів)
3. «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)
4. «Ямайка» (м.Здолбунів)
5. ДЮСШ (с.Здовбиця)

 

Терміни та місця проведення турів:

1 тур 2 липня група «Захід» с.Білашів
  група «Схід» с.Гільча
  група «Центр-1» м.Здолбунів
  група «Центр-2»  м.Здолбунів
2 тур 9 липня група «Захід» с.Стеблівка
  група «Схід» с.Здовбиця
  група «Центр-1» м.Здолбунів
  група «Центр-2»  м.Здолбунів
3 тур 16 липня група «Захід» с.Дермань
  група «Схід» с.Глинськ
  група «Центр-1» м.Здолбунів
  група «Центр-2»  м.Здолбунів
4 тур 23 липня група «Захід» смт.Мізоч
  група «Схід» с.Копитків
  група «Центр-1» м.Здолбунів
  група «Центр-2»  м.Здолбунів
1-й півфінальний тур 30 липня 4 команди (по два переможці груп «Центр-1» та «Центр-2»)
2-й півфінальний тур 6 серпня 4 команди (по два переможці груп «Захід» та «Схід»)
фінал 23 серпня 4 команди (по два переможці півфінальних турів)

 

Третій чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу

Календар змагань група «Захід»
1. «Мізоч» (смт.Мізоч)
2. «Стеблівка» (с.Стеблівка)
3. «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
4. «Білашів» (с.Білашів)
5. «Дермань» (с.Дермань)

 

1 тур 2 липня с.Білашів, господар туру «Білашів» (с.Білашів)
1 10.00 «Білашів» (с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)
2 10.40 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Дермань» (с.Дермань)
3 11.20 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)
4 12.00 «Білашів» (с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)
5 12.40 «Дермань» (с.Дермань) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
2 тур 9 липня с.Стеблівка, господар туру «Стеблівка» (с.Стеблівка)
21 10.00 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)
22 10.40 «Дермань» (с.Дермань) – «Білашів» (с.Білашів)
23 11.20 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
24 12.00 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Дермань» (с.Дермань)
25 12.40 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів» (с.Білашів)
3 тур 16 липня с.Дермань, господар туру «Дермань» (с.Дермань)
41 10.00 «Дермань» (с.Дермань) – «Мізоч» (смт.Мізоч)
42 10.40 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів» (с.Білашів)
43 11.20 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Дермань» (с.Дермань)
44 12.00 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів» (с.Білашів)
45 12.40 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
4 тур 23 липня смт.Мізоч, господар туру «Мізоч» (смт.Мізоч)
61 10.00 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Мізоч» (смт.Мізоч)
62 10.40 «Дермань» (с.Дермань) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)
63 11.20 «Білашів» (с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
64 12.00 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)
65 12.40 «Білашів» (с.Білашів) – «Дермань» (с.Дермань)

 

Третій чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу

Календар змагань група «Схід»
1. «Глинськ» (с.Глинськ)
2. «Вікторія» (с.Копитків)
3. СК «Меридіан» (с.Гільча)
4. «Dream-team» (с.Новомильськ)
5. «Здовбиця» (с.Здовбиця)

 

1 тур 2 липня с.Гільча, господар туру СК «Меридіан» (с.Гільча)
6 10.00 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)
7 10.40 «Вікторія» (с.Копитків) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)
8 11.20 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Глинськ» (с.Глинськ)
9 12.00 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)
10 12.40 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків)
2 тур 9 липня с.Здовбиця, господар туру «Здовбиця» (с.Здовбиця)
26 10.00 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)
27 10.40 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ)
28 11.20 «Вікторія» (с.Копитків) – СК «Меридіан» (с.Гільча)
29 12.00 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)
30 12.40 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)
3 тур 16 липня с.Глинськ, господар туру «Глинськ» (с.Глинськ)
46 10.00 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)
47 10.40 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)
48 11.20 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)
49 12.00 «Здовбиця» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)
50 12.40 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)
4 тур 23 липня с.Копитків, господар туру «Вікторія» (с.Копитків)
66 10.00 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Глинськ» (с.Глинськ)
67 10.40 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)
68 11.20 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)
69 12.00 «Вікторія» (с.Копитків) – «Dream-team» (с.Новомильськ)
70 12.40 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Здовбиця» (с.Здовбиця)

 Третій чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу

Календар змагань група «Центр-1»
1. «Хлібороб» (м.Здолбунів)
2. «Олімпік» (м.Здолбунів)
3. «Benny Hill» (м.Здолбунів)
4. «Хемп-01» (м.Здолбунів)
5. «Гімназія» (м.Здолбунів)

 

1 тур 2 липня м.Здолбунів, господар туру «Хемп-01» (м.Здолбунів)
11 13.30 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)
12 14.10 «Benny Hill» (м.Здолбунів) – «Олімпік» (м.Здолбунів)
13 14.50 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)
14 15.30 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)
15 16.10 «Гімназія» (м.Здолбунів) – «Олімпік» (м.Здолбунів)
2 тур 9 липня м.Здолбунів, господар туру «Хлібороб» (м.Здолбунів)
31 10.00 «Гімназія» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)
32 10.40 «Олімпік» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)
33 11.20 «Benny Hill» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)
34 12.00 «Олімпік» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)
35 12.40 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)
3 тур 16 липня м.Здолбунів, господар туру «Benny Hill» (м.Здолбунів)
51 13.30 «Олімпік» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)
52 14.10 «Гімназія» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)
53 14.50 «Benny Hill» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)
54 15.30 «Олімпік» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)
55 16.10 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)
4 тур 23 липня м.Здолбунів, господар туру «Гімназія» (м.Здолбунів)
71 10.00 «Гімназія» (м.Здолбунів) – «Benny Hill» (м.Здолбунів)
72 10.40 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Олімпік» (м.Здолбунів)
73 11.20 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Гімназія» (м.Здолбунів)
74 12.00 «Benny Hill» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)
75 12.40 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Олімпік» (м.Здолбунів)

 

  

Третій чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу

Календар змагань група «Центр-2»
1. «Шкільна» (м.Здолбунів)
2. «Бедрик» (м.Здолбунів)
3. «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)
4. «Ямайка» (м.Здолбунів)
5. ДЮСШ (с.Здовбиця)

 

1 тур 2 липня м.Здолбунів, господар туру «Ямайка» (м.Здолбунів)
16 10.00 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «Бедрик» (м.Здолбунів)
17 10.40 «Шкільна» (м.Здолбунів) – ДЮСШ (с.Здовбиця)
18 11.20 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)
19 12.00 «Бедрик» (м.Здолбунів) – ДЮСШ (с.Здовбиця)
20 12.40 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)
2 тур 9 липня м.Здолбунів, господар туру «Бедрик» (м.Здолбунів)
36 13.30 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Ямайка» (м.Здолбунів)
37 14.10 «Бедрик» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)
38 14.50 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)
39 15.30 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)
40 16.10 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) – «Бедрик» (м.Здолбунів)
3 тур 16 липня м.Здолбунів, господар туру «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)
56 10.00 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)
57 10.40 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Бедрик» (м.Здолбунів)
58 11.20 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)
59 12.00 «Бедрик» (м.Здолбунів) – «Ямайка» (м.Здолбунів)
60 12.40 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Шкільна» (м.Здолбунів)
4 тур 23 липня м.Здолбунів, господар туру «Шкільна» (м.Здолбунів)
76 13.30 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Бедрик» (м.Здолбунів)
77 14.10 «Ямайка» (м.Здолбунів) – ДЮСШ (с.Здовбиця)
78 14.50 «Бедрик» (м.Здолбунів) – «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів)
79 15.30 «Ямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)
80 16.10 «ДПРЧ-18» (м.Здолбунів) – ДЮСШ (с.Здовбиця)

 Сергій Милян

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама