Розкажуть про особливості Закону “Про об’єднання громадян”

Для цього представникам організацій проведуть семінар-тренінг «Особливості правового регулювання державної реєстрації громадських об’єднань».

Захід відбудеться у середу, 14 вересня.

Зокрема, обговорять новий порядок реєстрації та перереєстрації, зміни щодо статуту, плати за державну реєстрацію та податків.

Захід організований Рівненською облдержадміністрацією спільно з головними управліннями юстиції та ДФС в Рівненській області.

Початок о 10.00.

Місце проведення – Рівненська облдержадміністрація (майдан Просвіти, 1, каб. 601). Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети