Росіянам – зубаті матрьошки, рівнянам – запльоване спамом місто

Застав дурня Богу молитись… – ну, ви знаєте чим це закінчується… Нібито під ідеєю відсічі російським товарам, у знак протесту проти холодної війни й безладу на українсько-російських кордонах одна із громадських компаній організувала акцію “Не купуй російське”. І ось вже й на вулицях Рівного з’явилися зубаті матрьошки. Саме такий символ розміщено на плакатах та наліпках, які закликають українців не купувати російські товари у відповідь на низку недружніх кроків північного сусіда щодо України. Також біля торгівельних мереж, магазинів, ринків та в супермаркетах можна зустріти аналогічні заклики із штрих-кодом товаровиробників Російської Федерації та іншим російським символом – валянками.

Але якщо ще роздавання листівок з рук у руки – це цивілізація, то заклеювати ними фасади, сходи, опори – то таке ж варварство, як і дії північного сусіда. Чим кращі, панове?

73644063 boycott_А-4 73464840 73644058 73644055Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети