Російська влада офіційно оголосила про висилку українських біженців до Сибіру

на сибір

Фотоколаж ЗС: текст із сайту Уряду РФ, фото із мережі Інтернет

Премьер-министр Российской Федерации Дмитрий Медведев подписал постановление об отправке граждан Украины прибывших в РФ, в отдаленные субъекты страны, в частности на Север, Сибирь и Дальний Восток.

Такую информацию сообщает пресс-служба правительства Российской Федерации.

“Постановление от 12 сентября 2014 года №926. Будет способствовать более эффективной организации работы по приёму граждан Украины, массово прибывающих в экстренном порядке, их распределению по субъектам Федерации и обустройству на территории России”, – говорится в заголовке документа.

Напомним, ранее уже сообщалось, что вместо Крыма или Ростова украинские беженцы с Донбасса, которые надеялись переждать неспокойные времена на российской территории, отправятся в Магадан и Сибирь.

За інформацією ИРТАФАКС

Ось прінт-скрін із самого Указу, а нижче орієнтовний перелік “курортів” куди вже можна збирати свої рюкзаки переселенцям втікачам з України. (з документу на який йде посилання в Указі)переселення сибірВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети