“Романтик” знову збирає молодь

табір романтик (1)10.08.2015р. у прикрашеній залі дитячої бібліотеки-центрі молодіжної активності, розпочав свій 16 сезон єдиний в області спеціалізований табір «Романтик», Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для дітей вразливих категорій : сиріт, з вадами здоров’я, з багатодітних, неповних сімей, сімей учасників антитерористичної операції, тимчасово вимушених переселенців.

У програмі: відкриття, анкетування батьків, проведення комунікативного тренінгу «Знайомство», встановлення правил поведінки, визначення очікування учасників табору.  Заняття музичної майстерні з руханками , розучуванням пісні провела волонтер, вчитель музики Варбанець Н.П.табір романтик (7) табір романтик (4) табір романтик (2)

         Смачним обідом пригощали дітей у ланч – кафе «Центр».

         Директор Здолбунівського краєзнавчого музею Олег Тищенко  провів захоплюючу екскурсію. Діти доторкнулись душами до історії колишньої і теперішньої: побували у приміщенні та підвалах колишньої катівні ЄНКВД; пройшлись кімнатами де мають бути експонати радянських часів, героїв Майдану; відчули через особисті речі наших загиблих на Сході земляків Якимчука Тараса і  Сапожнікова Олексія, яке то страхіття – війна.табір романтик (6) табір романтик (5)

         Заняття з артотерапії «Я та моє оточення» провела непересічна особистість волонтер, Яна Уніченко.

         З дітьми працювали: Павлова Т.Ф.- директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти центру – Александрова О.А., Тищенко К.О., волонтер, колишній багаторічний учасник табору Степанський Петро.

         День пройшов за підтримки підприємця Ольги Болотнюк .Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети