“Романтик” знову відкрив свої двері

романтик_18 серпня 2016 розпочав роботу єдиний в області спеціалізований табір денного перебування «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
У прикрашеній залі дитячої бібліотеки зібрались діти вразливих категорій: з інвалідністю, сироти, вимушені переселенці, з багатодітних сімей, учасників антитерористичної операції, сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
Після відкриття провели анкетування батьків та дітей, комунікативний тренінг «Знайомство», встановили правила поведінки у таборі та визначили очікування учасників табору. Повторили правила поведінки у громадських місцях.

Заняття музичної майстерні провела волонтер, вчитель музики Варбанець Н.П. Цікавою та пізнавальною була подорож у Здолбунівський краєзнавчий музей, де Олег Тищенко провів захоплюючу екскурсію. Байдужих серед присутніх на було.
Заняття арттерапії малюнком «Слова…» провела художниця, психолог, непересічна особистість Яна Уніченко, яка понад два роки тому переїхала у Здолбунів з міста Луганська. Захопленість і закоханість у наш край передає дівчина в малюнках на будинках міста; оформленні музею та інших місць.
101_0578

Смачним обідом пригощали дітей у ланч-кафе «Центр», а мінімаркет «Центр» пригостив учасників табору морозивом.
З дітьми працювали Павлова Т.Ф. – директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти центру – Александрова О.А., Стерник Т.В., Тищенко К.О.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети