“Романтик” у Рівному

12.08.2015 року учасники спеціалізованого табору денного перебування «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді побували в екскурсійній поїзді у м.Рівне.
Науковий співробітник Рівненського обласного краєзнавчого музею Олексій Нагорнюк провів захоплюючу екскурсію.
Далі – мандрівка до Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, де пройшла зустріч «Романтиків» з членами Спілки письменників Рівненщини – Валентиною Люліч та Савчуком Володимиром. Гумор, проза, поезії, виконання власних творів під гітару залишили гарне враження, бажання зустрітись ще і спонукали познайомитись, більше дізнатись про місцевих поетів, письменників.
Провідний методист науково-методичного відділу РЦНБ Зоя Романуха провела для дітей квест – спортивно-інтелектуальне змагання «Де живуть книжки? » і «Сторінками творчості Тараса Шевченка».
З дітьми працювали: Павлова Т.Ф.- директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціаліст центру – Александрова О.А., волонтер Петро Степанський (вихователь).
Медичне обслуговування здійснював багаторічний волонтер центру, демобілізований учасник антитерористичної операції, давній друг дітей Андрій Павлінович.
День пройшов за підтримки приватних підприємців Гриневич О.Л. та Борцова І.А.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети