“Романтик” дарує нові враження діткам

11.08.2017р, «День нових вражень»,  учасники спеціалізованого табору з денним перебуванням «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели весело та пізнавально. Після проведення інструктажу щодо поведінки під час поїздок, малі мандрівники зайняли місця в автобусі та вирушили в м.Острог.

Радо зустрів гостей Національний університет «Острозька академія». Андрій Бережук познайомив дітей з «Експозицією історії університету «Острозька академія», провів мандрівників підземеллями монахів капуцинів. Діти мали змогу відвідати студентсько-викладацький Храм, ознайомились з його історією та поставити свічки за Здоров’я та Мир.

На зворотній дорозі заїхали у Верхівський ліс, де пообідали, грали в ігри, декламували вірші та співали пісень.

«Романтики» також побували на джерелі св.Миколая у с.Гільча. Діти пили святу воду та взяли із собою.

З дітьми працювали: Павлова Т.Ф.- директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; працівники Центру – Стерник Т.В., Александрова О.А., Тищенко К.О.; волонтери – Бєлікова М. М., Хомич І.В.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети