Родзинки офіційної та громадської Славути


у Славуті (5)Під час семінару з енергозбереження у Славуті мав змогу помітити декілька речей які запам’ятались бо чимось або не схожі на ті які є у Здолбунові або чимось унікальні.

сайт славутаСайт міської ради Славути. На ньому ВЖЕ збирають пропозиції щодо бюджетних побажань на 2016 рік. На самому видному місті – заклики надсилати свої ідеї щодо розвитку міста у будь-який зручний спосіб. У Здолбунові більшість із того що пов’язано із міським бюджетом Здолбунова, прозорістю і публічністю асоціюється із…громадською організацією, а нажаль не міською владою.славута (3)

У холі адмінбудівлі – стенд Туристична Славута, у місті великі колони із технікою на них. Кажуть – це своєрідна візитівка Славути. У Здолбунові колись був паровоз,  зупинку маршруток і досі називають «біля паравоза», а він вже давно переплавлений разом із металобрухтом і візитівки міста залізничників не стало.славута (8)Ще однією унікальною річчю у Славуті є найдовша в Україні …лавочка біля річки.у Славуті (3)

Дуже зручно виглядає стаціонарна сцена одразу навпроти міської ради. Там же і відбуваються всі урочистості.славута (2)

Зручний Wi-Fi у залі та презентаційні матеріали про місто, включно із інформацією про індустріальний парк на трьох мовах.у Славуті (4) у Славуті (2) у Славуті (1)

Звісно кожному місту, селу чи району є що показати, проте і переймати краще від сусідів – теж нормальна практика!

Микола Орлов, дякую за фото Павло МедведюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети