Родини загиблих в АТО отримають житло

квартириОбласть розподілила по районах кошти на купівлю житла родинам загиблих в АТО.  На ці цілі в область з державного бюджету надійшло понад 12 мільйонів 322 тисячі 275 гривень, розподіл яких між районами затвердила комісія облради з питань бюджету, фінансів та податків.

 – Інформацію про кількість таких сімей зібрали та подали райдержадміністрації та виконавчі комітети рад міст обласного значення. На Березнівський,  Гощанський, Костопільський та Сарненський райони спрямовано по 880 162,50 гривень.  Демидівський, Корецький, Радивилівський, Рівненський райони та м.Острог отримають по 440 081,25 гривень. Здолбунівський – 1 760 325,00 гривень, Млинівський – 1 320 243,75 гривень, а Рівне – 3 520 650,00 гривень. Депутати здійснювали розподіл цих коштів в залежності від фактичної кількості таких сімей в районі, – розповів голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

 12 мільйонів 322 тисячі 275 гривень призначені для будівництва (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

 Прес-служба Рівненської обласної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети