. Родини загиблих в АТО отримають житло | Здолбунів City

Родини загиблих в АТО отримають житло

квартириОбласть розподілила по районах кошти на купівлю житла родинам загиблих в АТО.  На ці цілі в область з державного бюджету надійшло понад 12 мільйонів 322 тисячі 275 гривень, розподіл яких між районами затвердила комісія облради з питань бюджету, фінансів та податків.

 – Інформацію про кількість таких сімей зібрали та подали райдержадміністрації та виконавчі комітети рад міст обласного значення. На Березнівський,  Гощанський, Костопільський та Сарненський райони спрямовано по 880 162,50 гривень.  Демидівський, Корецький, Радивилівський, Рівненський райони та м.Острог отримають по 440 081,25 гривень. Здолбунівський – 1 760 325,00 гривень, Млинівський – 1 320 243,75 гривень, а Рівне – 3 520 650,00 гривень. Депутати здійснювали розподіл цих коштів в залежності від фактичної кількості таких сімей в районі, – розповів голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

 12 мільйонів 322 тисячі 275 гривень призначені для будівництва (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

 Прес-служба Рівненської обласної ради

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Валєрій

  Чудово! Дуже хочу побачити яке житло вони отримають.

  • Ольга Ферар

   і цікаво чиї сім”ї саме. тому що це мізерна сума на сім”ю (якщо розділити сумму на кількість загиблих) і якщо на всіх хто загинув з Здолбунівського регіону по житлу то навіть халупу в селі далеко не купиш за ті гроші.Та краще так чим взагалі нікому і нічого.

   • Здолбунівсіті

    Не на всіх, в тому то і справа, а на тих чиї родини потребували поліпшення житлових умов. Хто це і який порядок придбання буде відомо пізніше.

 • Оля

  Гроші немалі, громада повинна відслідковувати, куди будуть іти

 • Здолбунівсіті

  Знову рішення, яке мало схоже на соціально справедливе рішення.При комунізмі був лозунг: від кожного по можливостям, кожному по здібностям. Так і тут виходить. Вибірково і ніби найбільш нужденним, однак несправедливо до решти. Ми підтримуємо і заохочуємо зубожіння. Будь бідним-сподівайся на допомогу держави?! А як же сімї тих, хто своєю працею і розумом має кращі житлові умови? Просто молодці, і того з вас вистачить. Тому повторюємо ще раз. Єдиний підхід для всіх і бійців АТО і афганців і чорнобильців. Всі вони відгукнулися на наказ держави йти боронити життя і здоровя своїх громадян. Тому для всіх однакові умови-сучасний соціальний пакет із страховими виплатами, висока зарплата, висока виплата при демобілізації і ЖОДНИХ пільг. Ні квартир ні права зайняти місце розумнішої дитини у ВНЗ. Пільги-це практика передачі боргів наступним владам. А наступні влади мають здатність мати свою точку зору на місце подвига у житті людини і про те хто кого куди посилав воювати, захищати. Тому жодних пільг. Грошей всім і багато. І інші мотивуючі почесті (медалі, погони)

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама