Родинне святов Усмішці

svyato-v-usmishtsi-2Холодними безкінечними дощами та мальовничим листопадовим багрянцем панує у Здолбунові осінь. А вихованці ДНЗ «Усмішка» влаштовують на честь її величності Осені різноманітні заходи. Так сталося і 2 листопада у групі «Вишенька», де за дбайливим керівництвом вихователів Боревич Галини Іванівни та Тимощук Тетяни Володимирівни відбулося свято осені. І не просто свято, а справжні родинні гостини з сімейним затишком та позитивним настроєм.svyato-v-usmishtsi-3

Перед очима гостей, серед яких були мами й тати, бабусі й дідусі, братики й сестрички, вихованці закладу представили історію подорожі двох працьовитих Мишенят (Чижук Владислав та Власюк Олександра), їхнього знайомства з невгамовними подругами-жабенятами (Дем’ян Аліса, Коник Єва, Малюта Анна, Бикова Катерина). А ще були пісні про дружбу, танці з листочками, які діти вміло виконували з допомогою музичного керівника Денисюк Оксани Філімонівни. Мудрості вихованці навчалися у розумної тітоньки Сови, кмітливість проявляли, відгадуючи загадки вимогливої Ворони (у якій усі легко впізнали помічника вихователя Милян Анну Анатоліївну), збирали яблучка у саду дядечка Ведмедя.svyato-v-usmishtsi-1

Багато зрозуміли і дізналися, весело і з користю відпочили. А всі ще раз переконалися, що дошкільні навчальні заклади залишаються тим осередком національно-патріотичного виховання, що допоможе показати орієнтири майбутньому поколінню в наші такі не досить спокійні часи. Адже потенціал у ДНЗ «Усмішка» з його професійними працівниками під керівництвом директора закладу Кадлубіцької Жанни Володимирівни та методиста Лаби Наталії Георгіївни є значним.

Обмін враженнями, приємне спілкування батьків та вихователів, фотосесія, селфі, смакування гостинцями із осіннього саду…Дякуємо за свято, зустрінемося наступного разу.

 

Батьківський комітет групи «Вишенька»Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети