Родинне «Свято квітів»

DSCN453216 серпня 2015 року в будинку культури с. Івачків, Здолбунівського району, з ініціативи директора Тетяни Мельник, відбулось родинне «Свято квітів». Дівчатка років п’яти-шести змагались у різних конкурсах за головний титул «Принцеса квітів». Дійство тривало кілька годин, та зал був переповнений глядачами. Конкурсантки вражали глядачів гарними виступами та оригінальними костюмами. Приємною несподіванкою було те, що разом з дітками в конкурсах приймали участь їхні мами.

Із щирими побажаннями миру, здоров’я, життя та віри в перемогу конкурсантки намалювали малюнки для солдатів АТО і передали Оксані Куляші – представнику робочої групи по допомозі військовослужбовцям Здолбунівщини.
Начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко привітала всіх присутніх з святом дитячої краси та нагородила маленьких міс стрічками.

Найменша конкурсантка Вікторія Сіра отримала корону, стрічку з титулом міні-міс «Принцеса квітів», солодощі та іграшку.
Завершилось свято піснею Лесі Горової та Руслани Лоцман «Солдатику мій», яка була присвячена всім односельчанам-солдатам АТО. Організатори заходу та учасниці свята висловлюють щиру подяку за подарунки родині Лапчуків (фермерське господарство «Нива») та родині Рижуків-Дащуків (ПП магазин «Даринка»).
DSCN4539
DSCN4549

DSCN4542Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети