. Робота здолбунівських комунальників: самі ламаємо, самі ремонтуємо | Здолбунів City

Робота здолбунівських комунальників: самі ламаємо, самі ремонтуємо

Як легко знайти роботу самим собі протягом дня за бюджетні гроші? Дуже просто. Для цього спочатку щось треба зламати, щоб потім ремонтувати.

Обрізка дерев в гідропарку. Дерева обрізали. Хто буде ремонтувати те, що постраждало від гілок?

obrizka_gidropark_1 (2) obrizka_gidropark_1 (1) obrizka_gidropark_1 (3) obrizka_gidropark_1 (4)

obrizka_gidro_2 (2) obrizka_gidro_2 (1) obrizka_gidro_2 (3) obrizka_gidro_2 (4)

МАЗ забирав пісок на перехресті вул.Шевченка і Грушевського. Ось тільки люки на ТРОТУАРАХ не розраховані, що по ним будуть їздити вантажні авто.

maz_1 maz_2

У результаті 4 чоловіки комунального підприємства “Здолбунівське” сьогодні ремонтують пошкоджений люк.

maz_luk (1) maz_luk (3) maz_luk (2)

До речі. Дерева в парку як стояли обскубані, так і стоять, як і решта у місті. Пилки потрібного діаметру не знайшли чи все-таки слова на вітер пусті пущені?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Обрізка дерев дійсно пекельна. Дуже смішно виглядає баскетбольний щит зігнутий в 3 дулі;)))

  • гість

   саме щит баскетбольний був зігнутий великою гілкою, яка відламалася під час негоди. Гуляю часто на вісімці з дитиною і давно це бачила. Не у всьому винні комунальники.

 • Вася

  Самі собі роботу знайшли, – цікаво! Ви також у себе вдома все завчасно зрізаєте? Подивіться навіть у Рівному, багато таких ситуацій. Вже б напевно вісімка була голою як би не було тих дерев. А це природа вітер чи буревій і все дерево викорчовує, бувало і таке. Так що не потрібно котити бочку на когось. У наш час природу неперебудуєш.

 • Вася

  Влаштуйтеся шрешті решт на якусь роботу, і побачите як буде легко, не те що ви пишите, це найпростіша робота, а дійсно щось робити для міста. Зі сторони не так все бачиться, як воно є на самому ділі.

 • Ірина

  Потрібно, щоб не тільки комунальні працівники прибирали, але й підприємці якось прикрашали свої території. Та й не тільки кафе, які мають свій двір, а й ті, що доходи приховують від держави, сидять в офісах і тільки скаржіться на всіх.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама