Робота здолбунівських міліціонерів визнана незадовільною

На минулому тижні, у Здолбунівському районному відділі УМВС відбулася нарада по підведенню підсумків роботи за I квартал 2012 року при начальникові Управління МВС України в Рівненській області полковнику міліції Василю Лазутку. В нараді взяли участь також і начальник УКР УМВС полковник міліції Микола Павленко, заступник начальника штабу УМВС підполковник міліції Віктор Остапчук, керівники підрозділів обласного апарату та особовий склад райвідділів міліції. 

Про здобутки та прорахунки в роботі доповідав тимчасово виконуючий обов’язки начальника Здолбунівського РВ УМВС підполковник міліції Андрій Разгонов, який  охарактеризував стан злочинності та правопорядку на території  району, додержання вимог законодавства, спрямованого на профілактику злочинності та окремих категорій злочинців. 

— Нерозкритими залишаються двадцять чотири злочини. Розкрито п’ять злочинів минулих років, серед яких — крадіжка особистого майна, пограбування, продаж фальсифікованого алкоголю та два злочини, пов’язані з незаконним збутом наркотичних засобів, — зазначив  Андрій Разгонов. На підведенні підсумків роботи заслуховувалися звіти начальника міліції громадської безпеки полковника міліції Сергія Плохінова, заступника начальника райвідділу з кадрового забезпечення підполковник міліції Олексія Гальянова, начальника слідчого відділу капітана міліції Олександра Панасюка, а також начальника сектору державної служби боротьби з економічними злочинами капітана міліції Михайла Костіна.

Проаналізувавши стан роботи за три місяці Здолбунівського РВ,  а саме: результати підрозділів по лінії боротьби з незаконним обігом наркотиків та боротьби з економічними злочинами, на даний час є незадовільною, – зробив висновок начальник УМВС Василь Лазутко.– До кінця місяця вказаним службам  рекомендував би покращити роботу. А інспекторам відділу ДАІ Здолбунівської міліції проводити більш дієву та ефективну профілактику дорожньо-транспортних пригод.

 На завершення наради очільник міліції Рівненщини Василь Лазутко наголосив, що одним із пріоритетних напрямків роботи внутрішніх органів у 2012 році є боротьба з корупцією, попередження та розкриття злочинів, викорінення наркоманії. Працівникам  райвідділу він побажав: «Позитивні показники в роботі покращувати, а негативні подолати».


СЗГ УМВС України в Рівненській області

 

Нагадаємо читачам, що саме капітан міліції М.Костін місяць часу витратив на боротьбу з "економічними злочинцями" з громадської організації яка наважилась видавати громадський вісник, газету. За цей час він розслідував анонімні дзвінки і скарги, робив запити в управління юстиції, збирав ПІСЛЯ складання протоколу свідчення з переляканих торговців газетами. Результат таких доблесних подвигів не забарився. Обласне керівництво міліції напевне справедливо вважає що не тим наш УБЕЗ займається і не так.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети