Робота культурно-дозвіллєвого комплексу у Мізочі

22 вересня у селищі Мізоч була районно-обласна комісія, яка оглядала роботу культурно-дозвіллєвого комплексу на практиці, так як Мізоч здобув І місце у фестивалі КДК (культурно-дозвіллєвих комплексів).

 У складі журі огляду-конкурсу, що оцінювало практичну діяльність Мізоцького культурно-дозвіллєвого комплексу, були присутні:

Васечко Ф.Ф. – директор КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради

Янішевська С.А.- головний спеціаліст управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації

Калятинський Ю.М. – начальник відділу охорони історико-культурної спадщини і туризму управління культури і туризму рівненської облдержадміністрації,

Теращук В.В. – провідний методист КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради.

         В рамках огляду-конкурсу мізочани провели свято селища «Славен Мізоч нині і людьми й ділами» з нагоди 252-ї річниці отримання селищем Магдебурського права. . Члени комісії відвідали БШМ, школу-інтернат, садочок, НВК, бібліотеку. Була організована виставка народних умільців селища і проведено спортивні змагання. У БК відбувся концерт творчих колективів.

Леся Черниш, Мізоцький промінь

Ансамбль бандурист в музичної школи. Виставка народних ум льц в. НВК. Туристична п сня. Свято осен  у НВК. У будинку школяр в. Виставка вироб в.

Школа- нтернат. Турн р з тен су м ж педагогами   учнями. Школа- нтернат. У б бл отец . Школа- нтернат. У тренажерному зал . Школа- нтернат. Чаювання у груп  С м_я.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети