Робоча група визначила напрямок дій по сміттєзвалищу

Робоча група, утворена головою Здолбунівської РДА, засідала вчора і шукала порозуміння між владою, комунальниками і протестувальниками, яких представляли депутати районної ради щодо подальшої долі сміттєзвалища. Нагадаємо дорога до нього була перекрита здовбичанами 11 січня.

12 січня відбувся розширений виконком Здолбунівської міськради, який прийняв рішення, яке достатньо детально описує алгоритм дій щодо “знеболення громадського занепокоєння”.рішення виконкому по сміттєзвалищу (1)рішення виконкому по сміттєзвалищу (2)

Засідання робочої групи було конструктивним і набагато менш емоційним ніж те що відбувалось в приміщенні міського органу влади.

Свою позицію озвучили голови РДА, райради, міськради, які зійшлися на тому, що закриття сміттєзвалища – це питання не на часі, а от шляхи наведення порядку на ньому та співучасті всіх причетних до цього процесу навпаки актуальні.

Руслан Красовський від ініціативної групи запропонував деякі зміни до рішення виконкому, представники міської ради просили співфінансування робіт по гасінню пожеж на звалищі, Олег Дацюк наполягав на поетапності робіт і оптимальному використанні коштів які підуть на податки з міста, Світлана Година, сільський голова Здовбиці висловила готовність розширювати аудиторію споживачів, які будуть укладати угоди на вивезення сміття, та закликала всіх привести звалище до цивілізованого вигляду, щоб можна було цивілізовано на ньому господарювати та писати проекти на подальшу експлуатацію вже за європейськими стандартами. Людмила Бабак, депутат міськради, керівник ТОВ КП, по обидвох питаннях підтримала п.Світлану. Доповнили виступаючих депутат міськради Дмитро Сирота, депутати райради Юрій Сірак, Вадим Кравчук. В результаті було прийнято рішення робочої групи. Наступне засідання заплановано на початок лютого.витяг протокол сміттєзвалищеВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети