Робоча група обговорила питання оптимізації шкільної мережі

школаСтворена розпорядженням голови РДА робоча група з оптимізації шкільної мережі Здолбунівщини провела своє засідання. Представники районної влади, директори шкіл, депутати почули презентацію начальника відділу освіти Лілії Карпенко з якої чітко можна побачити ті перекоси які є в нинішній мережі. А саме: великі витрати на малокомплектні школи, недоукомлектованість закладів. А звідси і нераціональне використання коштів, оскільки одні школи фактично дотують інші, у класах відсутня конкуренція, школи не укомплектовані якісним обладнанням на якому можна демонструвати досліди тощо.

Читати: Чи є ефективною маленька школа

Законодавець своїми рішеннями підштовхує до швидшого розуміння необхідності змін і тому вже з 1 вересня малокомплектні школи де навчається до 25 учнів НЕ будуть фінансуватися із державного бюджету. Що робити, де брати гроші, куди і кого з ким обєднувати, приєднувати? На всі ці питання потрібно шукати відповіді, оскільки 1 вересня не за горами і за відсутності державного фінансування та НЕ створення обєднаних територіальних громад, фінансування шкіл ляже на плечі місцевих органів влади, а вони ці витрати можуть не потягнути, тому треба приймати непопуярні але потрібні рішення, в першу чергу депутатам районної ради, оскільки школи є власністю Здолбунівської територіальної громади.презентація оптимізація здолбунів

А поки пропонуємо ознайомитися із аналітичними матеріалами засідання групи. На наступне засідання готуються подібні розрахунки по Маломощаницькій школі, щоб наочно побачити варіанти розвитку подій.

На робочій групі слушні думки лунали з уст чи не всіх членів групи проте більшість зводилась до однієї “Я за колгосп, але не в моєму селі” :)

ПРЕЗЕНТАЦІЯ та РОБОЧІ РОЗРАХУНКИ

Оптимізація шкільної мережі Здолбунів

ОПТИМІЗАЦІЯ РОБОЧА ГРУПА_1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети