Рівняни зняли документальний фільм про ворогів людини

zhukovsЖителі Кузнецовська та Рівного створили повнометражний художньо-документальний фільм про ворогів людини, які перетворюють білий світ на чорне пекло – тютюнопаління, алкоголь, наркоманію.

Стрічка має назву «Чорно-біле кіно». Автором ідеї і меценатом є Анатолій Жуковський, власник кузнецовської фірми «Імбекс», а знімальна група переважно складається із рівненських школярів та студентів. До складу творчого колективу ввійшов і син Анатолія Жуковського – Андрій.

«Чорно-біле кіно» можна переглянути у мережі Інтернет (https://www.youtube.com/watch?v=wW2MBWpch0Y), він насамперед адресований молоді, яка стоїть перед вибором життєвого шляху. Кожна людина має право самостійно розпоряджатись своєю долею, однак коли вона наркозалежна, то вже не належить сама собі – наркотик проникає у мозок за кілька секунд, лише двох спроб достатньо для того, щоб «підсісти на голку». Наркотики стимулюють у сотні разів потужніший викид дофаміну – гормону щастя. А потім, коли мозок вже не справляється з таким гормональним «бомбардуванням», настає справжній морок. Штучна ейфорія найчастіше призводить до смерті. З кожним роком вік наркозалежних в Україні молодшає.

Чи не кожен з нас упевнений: його персонально ця проблема не стосується. Проте згубні звички чатують на усіх без винятку. Як доказ у фільмі реконструйовано кілька подій, що дійсно трапились у Рівному, лише з морально-етичних міркувань змінено імена дійових осіб. А також відзнято страшні у своїй правдивості кадри у наркодиспансері, щирі свідчення колишніх наркоманів, застереження правоохоронців, лікарів.

– Наша держава стоїть на краю прірви, мільйони українців добровільно потрапили у полон до найбільших ворогів людського здоров’я, моралі, розуму. Хто ж тоді буде народжувати дітей, формувати націю? Можливо, наш фільм не змінить ситуацію щодо боротьби з наркоманією у масштабах держави, але він може змінити долю конкретної людини. Має бути національна ідея, красива країна, з красивими і здоровими людьми. Цим фільмом я хочу докласти зусиль заради такої мети, – каже автор і меценат Анатолій Жуковський, котрий теж знявся у «Чорно-білому кіно», а свого часу навчався у Луцьку.

ВІД ЗС: У Анатолія Петровича, саме сьогодні на Різдво ще і день народження з чим ми його вже привітали по телефону і вітаємо на сторінках нашого порталу!!!

Окремо слід відмітити оригінальну роботу оператора та чудовий дикторський голос. Не залишає байдужою і гра юних акторів-аматорів. Насамкінець автори фільму не лише дозволяють, а й закликають робити копії з диска та дарувати їх друзям. Бо вчасно отримана інформація про зло, заподіяне людському організму тютюном, спиртним та наркотиками, може врятувати юну душу від необдуманого, руйнівного вчинку.

«Чорно-біле кіно» стане у справжнім відеопомічником педагогам, керівникам служби у справах дітей, співробітникам кримінальної міліції у справах неповнолітніх та батькам не лише Рівненщини та Волині, а й цілої України. Днями небайдужий до проблем суспільства меценат подарував диски кожному навчальному закладу міста атомників.

Світлана ФЕДОНЮК, Слово ВолиніВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети