Рівняни вже вкотре підняли питання вартості закордонного паспорту

Чому закордонний паспорт коштує значно дорожче, ніж задекларовані законом 170 гривень – відповідь на це питання пообіцяв дати після відповідної перевірки начальник відділу прокуратури області Олексій Бурма під час сьогоднішніх «Годин Справедливості».

Сьогодні в обласній раді розпочали роботу «Години Справедливості», ініційовані головою обласної ради Михайлом Кирилловим. Вислухати проблеми мешканців області зібрались, окрім голови облради, представники правоохоронних органів області – прокуратури, управління Служби Безпеки та управління Міністерства внутрішніх справ.

Заявників було небагато, всі з конкретними питаннями, які потребують детального вивчення. Тож відповідь люди отримають пізніше.

Чому закордонний паспорт на Рівненщині коштує значно дорожче, ніж задекларовані законом 170 гривень – це питання хвилює громадського активіста Зураба Кантарію. В окремих областях України такі справи вже перебувають на розгляді в судах. Тож, на переконання активіста, необхідно відновити справедливість і на Рівненщині. Окрім того, турбують людей черги біля Управління Державної міграційної служби України в області на виготовлення закордонних паспортів. Начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Олексій Бурма повідомив, що прокуратурою проводиться перевірка наведених фактів, якщо буде підтверджено факт стягування з громадян більшої оплати, ніж передбачено законодавством, тоді будуть вжиті заходи щодо відновлення дії закону.

Прес-служба Рівненської облрадиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети