Рівняни влаштували димову завісу біля українського парламенту

димова завіса (4)Димовим шоу зустріли депутатів біля Верховної Ради активісти природоохоронних організацій в т.ч рівненського Екоклубу. Таким чином екологи нагадали народним обранцям, що забруднення довкілля не має меж і негативно впливає на здоров’я людей. Тому варто не зволікати з розглядом законопроекту, мета якого впровадити дієву європейську процедуру оцінки впливу на довкілля як першочергового пріоритету реформи у сфері охорони довкілля.

Розроблений за участі громадських експертів в рамках «Реанімаційного пакету реформ» законопроект «Про оцінку впливу на довкілля» №4972 уже третій тиждень залишається без належної уваги з боку народних депутатів. Вони чи не єдині, хто може змінити ситуацію на краще, встановивши правові рамки для процедури, яка дозволятиме ще на етапі проектування небезпечних об’єктів оцінити їхні можливі негативні наслідки. Крім того, не впроваджуючи її, Україна порушує міжнародні зобов’язання, які взяла на себе.димова завіса (3) димова завіса (2) димова завіса (1)

 «Питання створення дієвої процедури, яка забезпечуватиме високий рівень охорони довкілля в державі, зараз цілком залежить від парламентарів. Підтримавши законопроект № 4972, законодавці започаткують процес впровадження такої процедури. Таким чином допоможуть зберігати довкілля від потенційного забруднення, а також покращити імідж країни в очах міжнародної спільноти», – розповідає координатор акції Оксана Майборода, Екоклуб (Рівне).

У акції взяли участь представники природоохоронних громадських організацій Екоклуб, Національний екологічний центр України (НЕЦУ), Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА) та інші організації і окремі активісти.

За детальною інформацією звертайтеся:

Оксана Майборода, Фото з акції: Олена Ангелова та Ольга Мончак
Екоклуб
oksana.maiboroda AT gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети