Рівняни просять не розводити між дерев собачатник

п2До громадської організації «Рівненський громадський контроль» вже більше року звертаються жителі міста, які проживають у будинках в районі автостанції «Чайка». Вони інформують, що під ялинами, які ростуть на перехресті вул. Гагаріна і Черняка, розташований саморобний притулок для безпритульних собак. Вони скаржаться, що цей прихисток для бездомних створює для них суттєві незручності, через  табуни собак, що там вештаються. Більше того, кажуть, що буди встановлені саморуч невідомими, перешкоджають росту дерев, а територія постійно засмічена, в тому числі й прилеглі тротуари.

 –         Ми ще минулого року з цього приводу зверталися до Управління ЖКГ, щоб вони демонтували буди, однак безрезультатно. Нещодавно ми повторно надіслали запит, щоб дізнатися про строки вирішення вказаної проблеми, бо це дійсно проблема і люди довгий час скаржаться. Так, звісно, жаль тварин, але людей, які там мешкають і не готові до такого сусідства, ще більше шкода, тому влада має вирішити цю проблему, інакше для чого вона, – зазначає Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль».п4

 Довідково: Відповідно до п. 3.5.1.10 Правил благоустрою міста Рівне власники об’єктів благоустрою зобов’язані утримувати зелені насадження (посадка, видалення, обрізка дерев і кущів, косіння газонів, боротьба з бур’янами, шкідниками, хворобами, поливання, підживлення тощо) відповідно до існуючих Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, що затверджені Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №105 від 10.04.2006р.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети