Рівняни попрацювали, а результати присвоїли комунальники

х1На сайті Рівненського міського голови Володимира Хомка нещодавно з’явилось повідомлення про те, що ЖКП «Західне» за допомогою мешканців та дітей району облаштували та розмалювали дитячий майданчик на вулиці Макарова 26. Однак як з’ясувалося, все що зробили комунальники, так це присвоїли собі чужі здобутки.

 – ЖКП ніякої участі у цьому не брав. Скільки ми туди не зверталися, вони казали, що не мають грошей. Ми ходили по будинку і хто скільки мав стільки й здавав. І своїми силами купували, облаштовували, намагалися дітям створити комфорт. І саджанці садили, і обмальовували, і діти нам допомагали. А так вийшло, що побачили статтю, де зазначено, що всю нашу красу зробили не ми, а  ЖКП «Західне». А  в нас на руках  чеки з магазинів, фото, де видно хто насправді це робить, – розповідає рівнянка Наталія Ковальчук.х4

– Нас це обурило, бо ЖЕК все що зробив, це лише пісочницю і все, ні гойдалки, ні сковзанки, пустота була, – коментує рівнянка Олена Рудюк.

Люди говорять, якби не побачили у засобах масової інформації такого нахабного повідомлення, то не чекали і не запрошували знімальну группу та Рівненський громадський контроль. Однак, бажання встановити справедливість переважила.

–   Якщо називати речі своїми іменами, то це сама звичайна крадіжка результатів чужої роботи. Замість того щоб допомогти, вони присвоїли результат. Як на мене, то комунальники мали б з міською владою приїхати до людей  і подякувати, що вони самоорганізувалися й зробили потрібну річ й попросити вибачення, що не змогли допомогти людям і запитати, що їм ще бракує, а так ситуація така, що слів бракує щоб її коментувати, – розповідає Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль».

Відео тут: http://rivne1.tv/Info/?id=35456Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети