Рівняни погрожують не платити за комунальні послуги

shuxevychaПровалом закінчилася спроба скликати вчора збори мешканців найпершого в мікрорайоні «Північний» Рівного і одного з найбільших будинків обласного центру Шухевича, 6, де планувалося утворити товариство співвласників.

Про це повідомляє власкор IA ZIK.

Збори були заплановані у підлітковому клубі «Романтик», що знаходиться в сусідньому будинку за адресою Шухевича, 2, але приміщення фізично не могло вмістити представників усіх квартир з Шухевича, 6.

На зборах був присутній начальник управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому В’ячеслав Бережнюк, керівник ЖЕКу, що обслуговує найдавнішу в мікрорайоні багатоповерхівку, члени ініціативної групи зі створення ОСББ.

Перед початком зборів стало зрозумілим, що кворуму для їх легітимності немає. Але у присутніх виникли запитання до керівництва ЖЕКу та В’ячеслава Бережнюка. Стосовно останнього, то у переважній більшості бід рівненського житлово-комунального господарства він звинуватив казначейство, яке, за його словами, не перераховує кошти. Щодо ЖЕКу, то його працівники так і не змогли конкретно прозвітуватися про витрачені мешканцями кошти, що надійшли у вигляді сплати за послуги.

Крім того, мешканців першої у найбільшому мікрорайоні Рівного багатоповерхівки обурила інформація про кількість працівників ЖЕКу. Їх, за словам його начальника, налічується близько півтори сотні. За попередніх часів їх було в рази менше. Заступник начальника ЖЕКу з економічних питань не назвала середнього рівня зарплати працівників. Це також викликало хвилю негативних емоцій у присутніх.

Багато мешканців після зборів у розмовах з власкором IA ZIK повідомили, що від 17 лютого за квартири платити взагалі не будуть.

Ситуацію в управлінні житлово-комунального господарства коментувати не стали, посилаючись на те, що керівник проводить нараду, після неї буде інша нарада і він взагалі зайнятий.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети