Рівняни почули про публічні консультації

У цей четвер, 11 жовтня,  в місті Рівне, відбувся тренінг «Інструменти участі. Публічні консультації».  Під час тренінгу, який провели тренерка Альона Музичук та комунікаційна координаторка ВІ «Активна Громада» в місті Рівне Наталія Головач рівняни дізнавалися про такий інструмент участі як публічні консультації.

Присутні отримали інформацію про користь публічних консультацій для громадян і влади, їх особливості і переваги. Тренерки представили учасникам ресурс «Ваша думка» та розповіли про міста, у яких вже успішно впроваджені публічні консультації в Україні. Також, учасники мали змогу дізнатися про закордонний досвід публічних консультацій

Під час заходу на практиці всі вчилися формулювати питання й варіанти розв’язання проблеми і винесення на публічне обговорення. Учасники деталізували методи і шляхи поширення інформації та залучення громадян для висловлення власної думки під час проведення публічних консультацій.

  • Ми прагнули детальніше розповісти про такий інструмент участі як публічні консультації, адже він націлений на взаємодію між владою й громадянами та залучення громадян до прийняття рішень. У 15 містах України вже відбулися публічні консультації з використанням ресурсу «Ваша думка», який дозволяє залучити більшу кількість громадян до прийняття рішень, – розповідає комунікаційна координаторка ВІ «Активна Громада» в місті Рівне Наталія Головач.

 

Більше інформації про заходи на сторінці “Активна Громада Рівного” (https://www.facebook.com/Активна-Громада-Рівного-245075375938892).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети