Рівненським дільничним міліціонерам відтепер можна писати заяви через Інтернет

dimРозпочала своє функціонування електронна геоінформаційна система «Дільничні інспектори міліції» (ГІС ДІМ), за допомогою якої у Всесвітній мережі можна написати повідомлення чи заяву до правоохоронних органів.

Головне призначення ГІС — це інформування органами внутрішніх справ громадян про розташування дільничних пунктів міліції, персональний склад дільничних інспекторів, а також про їх контактні дані через мережу інтернет.

Крім того, за допомогою системи люди можуть дізнатися про небезпечні злочинні прояви у їх регіоні (місті, районі, вулиці), стан правопорядку, порядок звернення до органів внутрішніх справ за допомогою, аби встановити місцезнаходження безвісти зниклих осіб чи дітей, розшук злочинців, що переховуються від слідства та суду. Впровадження програми дає змогу забезпечити безпосередній контакт громадян з органами внутрішніх справ, аби повідомляти та отримувати інформацію. А усі звернення відображаються в системі для відповідного реагування на них органами внутрішніх справ.

Скористатися системою зможе кожен, хто має доступ до інтернету. Для цього необхідно  перейти за посиланням http://91.227.69.67 або на сайті рівненського УМВС http://mvs.gov.ua/mvs/control/rivne/uk/index натиснути на відповідне зображенняdim_1

СЗГ УМВС України в Рівненській областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети