Рівненський водник по-новому провів посвяту в студенти: 3 тисячі людей на стадіоні

Новий Президент НУВГП, нові київські професори, нові спеціальності, нове свято посвяти в студенти. Заповнена вщерть трибуна батьками, викладачами, гостями та студентами. Серед них: голова Рівненської ОДА, міський голова Рівного, голова Держводгоспу, нардеп-Президент “водника” М.Сорока. Вперше-урочиста хода інститутів університету (колишні факультети), прапороносці на конях, які потім прапори інститутів передали байкерам. Майже червона доріжка через усе поле до трибуни. Разом зібралось близько трьох тисяч чоловік на стадіоні НУВГП. Змонтована сцена та якісний звук. Проте розташування сцени трохи викликало запитань у глядачів. Якось вона не до них (трибун) була повернута. Яскравий запуск повітряних кульок у небо, короткі вітальні промови, найдовша з яких, як не дивно, була від батька першокурсника, а не чиновників.

Дійство було гарне, такого  в університеті ще не було. І коли справа дійшла до найцікавішого-розважальної програми за участю Сашка Невже, гурту “Дуліби”, Степана Гіги та місцевих талантів, стали зрозумілі вади розташування сцени і народ з трибун пішов поближче до сцени та оточив артистів. Чесно кажучи, думалося, що всі ці тисячі людей будуть слухати і дивитись гарний концерт, але …багато хто був не місцевий і їхав здалека, тому спочатку побував на батьківських зборах, потім крокував шеренгами на стадіон і банально… зголодніли. Тож пішли шукати перекус, а артистів залишились слухати лише  найпалкіші вболівальники, але й їх спробував розігнати дощ. Дуже шкода було самих артистів, які співали, танцювали й дивились на 2-3 десятки!! аплодуючих їм глядачів. Але ці два десятки простояли до самого кінця, коли злива просто застелила стадіон, і з міркувань безпеки сцену знеструмили і апаратуру звернули.

Висновок: по-новому, масштабно, урочисто, з розмахом, але є що  виправляти наступного року. Це розташування сцени, завчасне і широке анонсування ПЛАНУ святкування, щоб люди могли планувати свій час, можливо, торгові точки і біотуалети або вказівники до діючих туалетів.

vodnik_1 vodnik_2 vodnik_3 vodnik_4 vodnik_5

vodnik_7

vodnik_8 vodnik_6 vodnik_9

vodnik_10 vodnik_11

vodnik_12 vodnik_13 vodnik_14 vodnik_15 vodnik_16Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети