Рівненський супермаркет вважає Крим РФ?

кримське пивоГучна заява «Рівненського громадського контролю» щодо продажу кримського пива із позначкою «РФ» уже дала свій результат. Нагадаємо, що представники громадської організації виявили «сепаратистське» пиво у рівненському гіпермаркетіFozzy. Голова громадської організації Дмитро Якимець провів поряд з торговим закладом виїзний брифінг для ЗМІ та подав позов до суду, а тому справа набула розголосу. Прес-служба Fozzy Group сьогодні надіслала лист-відповідь на адресу громадської організації, де обіцяла вилучити всю партію пива із неналежним маркуванням:

«…Ми дуже вдячні за пильність активістам «Громадського контролю», які вчасно помітили прикрий випадок некоректного маркування на продукції та звернулися до відповідних органів влади. На жаль, ця продукція потрапила в магазини через неуважні дії співробітників, щодо яких вже були застосовані відповідні адміністративні заходи. Наразі, всю партію продукції, про яку йдеться, було знято з полиць усіх магазинів по всій країні…».

Забирати заяви із суду активісти «Рівненського громадського контролю» не збираються. Голова ГО Дмитро Якимець впевнений, що справу слід довести до кінця, оскільки відповідачем у справі є не тільки Fozzy Group, а й сумнознозвісний «Пивобезалкогольний комбінат «Крим»».

Цю справу просто так ми не залишимо. «Рівненський громадський контроль» обов’язково прослідкує, чи справді пиво приберуть із полиць магазинів. І це стосується не тільки Fozzy Group, а й інших торгових закладів цієї компанії. А щодо позовної заяви, то вона перебуває в Рівнеському міському суді. Я думаю, що лише так можна вплинути на тих, хто задля власного фінансового збагачення, нехтує українським законодавством та національними інтересами, – коментує ситуацію Дмитро Якимець.

«Рівненський громадський контроль» закликає громадян не бути байдужими до проявів сепаратизму та звертатися із заявами до правоохоронних органів, якщо подібні товари знову з’являться у торгівельних закладах Рівного.

Наша організація буде інформувати громадськість про перебіг судового розгляду цієї справи.

 ГО “Рівненський громадський контроль”кримське пиво_1

Нагадаємо ситуацію:

«Российская Федерация, Крым, г. Симферополь». Пиво з такою адресою на етикетці успішно продається уже тривалий час у рівненському гіпермаркеті «Fozzy». Однак тільки після заяви бійця української армії до «Рівненського громадського контролю» на цю проблему звернули увагу. Громадські активісти провели контрольну закупку  пива «Крым», «Жигулёвское», «Zlaty Gryphon», «Юбилейное» у торговельному закладі.

Продаж товарів із неналежним маркуванням є порушенням відразу декількож Законів України, серед яких ЗУ «Про захист прав споживачів», ЗУ «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» та інших. До речі, штрих-код на етикетці вказує на країну виробника Україну, однак насправді такий штри-код позначений на цих товарах взагалі є фальшивим.

Отримавши докази порушення українського законодавства, у четвер 29 січня голова громадської організації Дмитро Якимецьпровів виїзний брифінг на тему «Рівнян змушують підтримувати сепаратизм».

– Я сміливо заявляю, що бізнес, яким володіють безвідповідальні перед країною олігархи намагається, за кошти пересічних несвідомих громадян, підтримувати сепаратистів, – заявляє Дмитро Якимець. – Наша міська влада також не краща, вона взагалі не слідкує за тим, які товари продаються у місті, хоч зобов’язана це робити. Ми, як громадська організація не будемо за цим спокійно спостерігати. Наша організація уже підготувала та подала позов до суду. Ми вимагаємо вилучення і знищення цих товарів та покарання недобросовісних бізнесменів і міських чиновників, які зобов’язані за цим слідкувати.

            Фахову оцінку ситуації надав патентний повірений України у Рівненській області Юрій Трачук.

– Порушення тут присутні однозначно, – зазначив експерт, –. ТОВ «Експансія» мережі гіпермаркетів Fozzy повинна була дотримуватися законодавства, перевірити документи всіх товарів. Ми не маємо сумнівів, що такі товари продаються по всій мережі гіпермаркетів в Україні. Уже в судовому порядку ми будемо з’ясовувати, у який спосіб була здійснена доставка, чому продукція потрапила до українських магазинів. Відповідати перед судом буде і ТОВ «Експансія», і «Пивобезалкогольний комбінат «Крим», що є відповідно продавцем та виробником цієї продукції.

Адміністрація гіпермаркету своєї вини у продажу «сепаратистського пива» не вбачає. Мовляв, що вище керівництво затвердило і закупило, те і продаємо.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети