Рівненський регіональний «Форум Органічна Україна 2016»

Органічних виробників та зацікавлені організації Рівненщини вперше об’єднає регіональний агро-форум “Органічна Україна – 2016”
Дата – 9 червня 2016
Місце проведення – м. Рівне
Контактна особа – +380 67 171 75 77

Електронная адреса – forum@organicukraine.org.ua
http://forum.organicukraine.org.ua/events/forum-rivne.html

Програма (українською та англійською мовами) подана у додатку та за посиланням http://forum.organicukraine.org.ua/doc/Rivne-regional-forum-2016-UA.pdf

“Органічне виробництво — практичні кроки для виходу на експортні ринки” – під таким гаслом 9 червня 2016 року у приміщенні Національного університету водного господарства та природокористування міста Рівного відбудеться регіональний форум, організатори якого прагнуть допомогти місцевим виробникам органічної сільськогосподарської продукції налагодити ефективну співпрацю з країнами Євросоюзу, що у свою чергу вплине на успішне просування продукції як на вітчизняному, так і на міжнародному ринках.

Участь у заході безкоштовна. Прохання всім зацікавленим обов’язково заповнити реєстраційну форму:

https://docs.google.com/a/organicukraine.org.ua/forms/d/1lDfjnjhIiz4q3H7vyPxezRJUxooP_qdnZBhZ_x6wPPU/viewform

Подібний захід у галузі органічного виробництва відбуватиметься в Україні вперше, організатором виступає Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), галузевий партнер проекту – громадська спілка “Органічна Україна”, а основною цільовою аудиторією форуму є малі та середні фермерські господарства регіону. До участі також запрошені й інші оператори аграрного ринку, а також рівненські органічні компанії, зокрема, “Любисток”, “Рівнехолод”, “Ріттер Біо”, “Терлич”. Чимало відомих компаній Рівного також приймуть участь у Форумі — це “Реноме”, “Агропереробка”, “Мінераліс”, “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, агенція ІнвестІнРівне та Рівненська торгово-промислова палата.

За задумом організаторів, учасники форуму обговорять загальні проблеми та можливості покращення доступу до ринків збуту для виробників органічного продовольства. Також під час панельних дискусій будуть розглянуті практичні ситуації з досвіду виробників та приклади найкращих практик.

Організатори форуму “Органічна Україна-2016” у Рівному запрошують усіх зацікавлених у розвитку органічного виробництва прийняти участь у заході та закликають до подальшої співпраці. Адже після закінчення форуму всі зацікавлені матимуть змогу продовжувати спільну діяльність разом із регіональним підрозділом Спілки виробників органічних сертифікованих продуктів “Органічна Україна”, громадською спілкою “Органічна Україна Захід”, яка виступатиме плацдармом, де фермери, переробники, представники влади та громадськості Рівненщини далі співпрацюватимуть, аби разом будувати органічне майбутнє в Україні.

Адреса місця проведення заходу: м. Рівне, вул. Соборна 11, приміщення Національного університету водного господарства та природокористування, конференц зала, 4-й поверх

Контактний телефон “Органічна Україна Захід”: +380 67 3636120

Електронна адреса: west@organicukraine.org.ua

Контактна адреса: м. Рівне, вул. Словацького 4/6, оф.339 (бізнес-центр “Словацький”)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети