Рівненський нардеп хоче щоб відокремлені підрозділи сплачували податки на місці розташування

Місцевим бюджетам – більше надходжень. На думку народного депутата Валентина Королюка, найголовнішою передумовою успішної децентралізації влади та реформування системи місцевого самоврядування повинно стати забезпечення фінансової самодостатності громад. Один зі способів – податкові надходження від господарської діяльності відокремлених підрозділів юридичних осіб, адже зараз податки ними сплачуються не за місцем діяльності, а за місцем реєстрації.

З проханням на законодавчому рівні виправити ситуацію звернулися до Валентина Королюка депутати Радивилівської районної ради.

Тому Валентин Королюк розробив та зареєстрував у секретаріаті парламенту законопроект №4003а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування підприємницької діяльності відокремлених підрозділів юридичних осіб». Прийняття цього проекту Закону «слугуватиме підвищенню законного впливу органів влади територіальних громад на розвиток і підтримку підприємництва та збільшення надходжень до місцевих бюджетів і сприятиме спрощенню процедури адміністрування окремих податків» – йдеться у пояснювальній записці.

«Переконаний, що задекларована урядом децентралізація – шлях до посилення ефективності державного управління, – зазначає Валентин Королюк. – Однак, передаючи на місця повноваження, одночасно ми повинні дати і ресурси. Зареєстрований мною законопроект сприятиме наповненню місцевих бюджетів».

Прес-служба народного депутата Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети