Рівненський медіа-ресурс добивають хакери та присилають листи з ультиматумами

vseТе, що спочатку здавалось звичайною неполадкою на хостінгу рівненського медіаресурсу “ВСЕ”, виявилось набагато серйозніше. Численні статті про політиків, які хочуть отримати безкоштовно ділянки в Рівному, інформація про мажорів та бізнесменів таки стали на заваді подальшій роботі журналістів цього порталу. Проекту немає ще й року, а він стрімко увірвався у медіапростір області й встиг швидко набрати обертів. За кількістю переглядів він вже конкурував із порталом “ОГО” та розслідувальною агенцією Торбічів. Не всім і не все подобалось на цьому ресурсі, були не зовсім зрозумілі матеріали таблоїдного характеру, які давали відвідувачів, але не додавали вдумливих читачів, та все ж ресурс як такий відбувся, і цього не можна було не помітити. Звичайно, бізнес-підтримка його стартапу багато в чому допомогла стрімкому виходу не ринок, але то вже інша історія. Триває боротьба за відновлення сайту. Кібер-атакувальники надіслали лист-ультиматум редакції ВСЕ, у якому викладають своє бачення цензури для цього сайту в обмін на відновлення його роботи. Редакція, у свою чергу, заявляє про свою безкомпромісність у переговорах із “терористами”.lyst vid xakeriv

Як повідомляє у соцмережі ФБ Юрій Дюг: “Шановні читачі! Будьте певні, ми на переговори з терористами не підемо! Навіть якби вони повністю видалили сайт. Бо наша сила не в файлах на сервері, а в правді, яку ви можете у нас читати. Вчора отримали кілька сотень звернень від рівнян на нашу підтримку, всі бажають і надалі продовжувати нашу справу. Так і буде. Ми вже залучили спеціалістів і укріплюємо оборону сервера. А тим часом найсвіжіші новини ви можете читати на наших офіційних сторінках.”

ЗС висловлює свою підтримку редакції!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети