Рівненський КВУ оголошує конкурс грантів для громадських об’єднань та ініціативних груп Рівненщини

loho-konkursu
Другий конкурс малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у межах проекту «Українська регіональна платформа громадянських ініціатив» оголошує РОГО «Комітет виборців України» за підтримки Європейського Союзу.
Організаціями, що подають проектні пропозиції на конкурс, можуть бути:
• Новостворені (зареєстровані не раніше 2014 року) громадські об’єднання або благодійні організації (код неприбутковості 005/0036 та 006/0032), що зареєстровані в Рівненській або Волинській областях.
• Місцеві ініціативні групи.
• Громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005/0036 та 006/0032) з населених пунктів до 100 тис. населення (що зареєстровані в Рівненській або Волинській областях).
Пріоритетні тематичні напрямки Конкурсу:
– Захист та просування прав людини (зокрема, вразливих груп населення);
– Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;
– Ініціативи з підтримки децентралізації;
– Протидія корупції;
– Громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем;
– Забезпечення ґендерної рівності в усіх сферах суспільного життя;
– Порозуміння та налагодження співпраці між регіонами.
У рамках конкурсу оголошується два окремих компоненти – кожна проектна пропозиція буде розглядатися і оцінюватися лише серед пропозицій, поданих на цей же компонент.
Компонент № 1 – для міжрегіональних проектів, де заявниками та партнерами мають виступати організації та ініціативні групи, проекти яких були підтримані в рамках першого конкурсу малих грантів.
Сума гранту на один проект – від 90 000 до 130 000 грн. Загальний бюджет Компоненту №1 складає 520 тис. грн.
Компонент №2 – для всіх інших організацій та ініціативних груп, які виступають заявниками і відповідають вимогам пункту 2 Положення про Другий конкурс малих грантів. Міжрегіональні проектні пропозиції отримають перевагу під час розгляду та оцінювання, але в рамках цього компоненту можна подавати і проектні пропозиції, які не передбачають залучення партнерських організацій.
Сума гранту на один проект – від 45 000 до 90 000 грн. Загальний бюджет Компоненту №2 складає 770 тис. грн.
Кінцевий термін подачі проектної пропозиції: 20 листопада 2016 року (23:59 год.)

Отримати детальнішу інформацію про Конкурс та скачати аплікаційну форму заявки можна на сайті організації.
Свої запитання можна надсилати на електронну пошту: konkurs@cvu.rv.ua – до 5 листопада 2016 року.

Інформаційний відділ РОГО КВУВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети