Рівненський десант вивчав ситуацію з адмінпослугами та електронним урядуванням

засідання адмінпослуги (2)Сьогодні громадські активісти на чолі з Юрієм Дюгом завітали на Здолбунівщину, щоб ознайомитись із ситуацією з реформуванням сфери адміністративних послуг та впровадження електронного урядування в районі. Здолбунівчани виявили інтерес до зустрічі, відтак на ній були не лише керівники РДА, а й власне ЦНАПу, інтерни, громадські активісти, представники ЗМІ.

Проста, пряма розмова. Презентація від Миколи Орлова, Сергія Кондрачука, безліч питань-відповідей і візити до ЦНАПу та реєстраційної служби.засідання адмінпослуги (3)

У презентації здолбунівчани розповіли (говорили і про місто і про район) про роботу ЦНАПу, функціонал Розумне місто.Здолбунів, перші вдалі приклади Петицій, систему електронних закупівель, послуги бібліотек, електронні каталоги інформації.

Кожна із сторін висловила свої коментарі у ФБ.

Юрій Дюг: активісти ГО «АКМ» працювали на виїзді на Здолбунівщині спільно з місцевими громадськими організаціями. Ми всі відгукнулись на запрошення Сергій Кондрачук, Микола Орлов , щоб вивчити як запроваджується реформа реєстраційних та адміністративних послуг, запровадження електронних послуг, які успіхи місцевого ЦНАП.
Власне, команда Кондрачука молодці, реагують на зауваження, мають чим похвалитися, дають чесні і чіткі відповіді не згладжуючи гострих кутів. Тому я все що хотів почути почув. Не буду зупинятися на прозорих закупівлях, петиціях та всьому іншому. Зосередились лише на адміністративних послугах. Оцінювали все не тільки на слово, а й перевіряли кожну установу в живу. Власне місцевий ЦНАП – це швидше ‪#‎перемога‬. Він хоч і маленький, але професійний. Керівник має чітке бачення своєї справи, знає як уникнути в подальшому проблем. Придбана нова техніка, відремонтоване приміщеннявідгук Дюга

Сергій Кондрачук: коментар Кондрачук

інтерн Надія Левчуккоментар Левчук

Фоторепортаж із зустрічі:

презентація електронного урядування здолбунів (1) презентація електронного урядування здолбунів (2) засідання адмінпослуги (5) презентація електронного урядування здолбунів (3) засідання адмінпослуги (1)презентація електронного урядування здолбунів (4) засідання адмінпослуги (4)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети