Рівненських туристів лякають тероризмом та вірусами

Нещодавно у соцмережі ФБ розгорнулася дискусія щодо туризму на Рівненщині. Задали тон розмові науковці з НУВГП. Суть її в обліку туристів, діяльності агросадиб та витратах на управління цією галуззю і саме головне ЩО бачать потенційні туристи у відповідному розділі сайту обласної адміністрації.

Ось про що пише Руслан Костюкевич:

Хто казав, що Рівненщина – це туристичний край, плюньте мені в очі!!! (з того, що бачив з офіційних джерел)

Я ніколи глибоко не цікавився питаннями розвитку туризму. Але недавно побував на цікавій міжнародній конференції з питань зеленого туризму (дякую Тарас Микитин!) і вирішив глибше вивчити це питання.

Звичайно, перше, що цікавить – а скільки туристів має Рівненщина? І тут перший сюрприз!
– Державна програма розвитку туризму в Рівненській області на 2016-2020 роки пише, що лише агросадиби прийняли у 2014 році більше 8000 осіб.
– Головне управління статистики стверджує, що всього туристів (без тих, хто їздив за кордон) всього 1434 особи.туризм на Рівненщині (4)

Коли ж побачив, що туристів-іноземців у 2014 році взагалі не було на Рівненщині, то ще стало цікавіше. Виявляється, поки рахували іноземців Управління культури і туризму, то їх було в середньому десь до 1,5 тис. осіб, а коли з 2011 року почали рахувати в Облстатистиці, то їх в останні роки 0-5 осіб.

Тоді виникло питання – а що ж це за Управління культури і туризму ОДА, через яке у 2016 році пройде 46,7 млн. грн, з яких 16 млн.грн. зарплата? (дані бюджету 2016 р).

Тут взагалі був ШОК! Я далі не коментую – дивіться самі…туризм на Рівненщині (2) туризм на Рівненщині (1) туризм на Рівненщині (3)

Де ж той турист візьметься на нашій Рівненщині, коли його лякають війною і хворобами??????????
….. або я щось не розумію, або точно лижі не їдуть…..Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети