Рівненських міліціонерів вчили спілкуватись із пресою

DSC_0234У Рівному в п’ятницю відбувся черговий етап проекту «Подальше сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України та працівниками ЗМІ», у рамках співпраці Міністерства внутрішніх справ і Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Керівники рівненських та волинських міськрайвідділів міліції отримали можливість удосконалити практичні навички спілкування з журналістами, краще зрозуміти специфіку їх роботи, розширити знання у сфері законодавства, що регламентує відносини правоохоронців з громадськістю та ЗМІ. Основою навчання став міжнародний досвід. Присутнім продемонстрували презентації, у яких висвітлено особливості взаємодії правоохоронців зі США, Німеччини та Великобританії з мас-медіа.

Відвідав семінар начальник УМВС України в Рівненській області генерал-майор міліції Василь Лазутко. У вступному слові він зазначив:

— Ми розуміємо, що завдяки роботі журналістів мешканці не лише нашої області, а й усієї України вчасно отримують об’єктивну інформацію про роботу органів внутрішніх справ. Тому ми тісно співпрацюємо із ЗМІ. Щоденно надаємо необхідну інформацію, беремо участь у прямих ефірах та он-лайн конференціях. Ми відкриті для спілкування, прагнемо удосконалювати наші знання та охоче навчаємося новому.

Тренінг включав в себе як теоретичні, так і практичні заняття. Медіа-юрист і медіа-експерт Людмила Панкратова та директор Центру медіареформ (Київ) Людмила Гуменюк на тренінгах навчали керівників міськрайвідділів як налагоджувати прозорі та ефективні відносини з журналістами, як уникати конфліктів та правильно подавати інформацію в кризових ситуаціях. Тренери мають довголітній та багатий досвід роботи з міжнародними ЗМІ, яким вони поділились із правоохоронцями. 

СЗГ УМВС України в Рівненській області

Начальник Здолбунівського райвідділу міліції теж відвідав даний тренінг.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети