Рівненській міст, що веде в… яму

міст1Пересічні рівняни, а особливо водії, відзначають, що міст по вулиці Степана Бандери у місті Рівне перебуває в жахливому стані.

Отак щоразу, проїжджаючи ним, автомобілісти лаються про себе, але вже роки за цей шмат роботи ніхто не береться.міст2

–         Зацікавившись питанням мосту, ми провели невеличке юридичне розслідування і встановили, що відповідно до Правил благоустрою міста Рівного, затверджених рішенням Рівненської міської ради № 512 від 28 квітня 2011 року, організацію благоустрою міста забезпечують Рівненська міська рада та її виконавчі органи відповідно до повноважень, установлених законом, – розповів громадський діяч, заступник голови ГО «Рівненський громадський контроль» Олександр Зайчук. – В цьому документі сказано, що «…громадяни мають право вимагати негайного виконання робіт з благоустрою міста в разі, якщо невиконання таких робіт може завдати шкоди життю, здоров’ю або майну громадян». Отож, як представники інституту громадянського суспільства, ми вимагаємо від міської влади надати інформацію щодо строків проведення поточних ремонтних робіт по вищевказаному об’єкту, для усунення загрози здоров’ю та життю рівнян.міст4

 Прес-служба ГО «Рівненський громадський контроль»Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети