Рівненські театрали зіграють, щоб підтримати військових

14 липня колектив Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру зіграє виставу за творами Т. Шевченка «Та не однаково мені…» на підтримку Збройних сил України. Початок вистави о 19.00.

Поетична містерія авторства режисера Володимира Петріва була обрана не даремно, адже є надзвичайно актуальною і створена в період трагічних подій, що мали місце  в Україні наприкінці 2013 початку 2014 року.

Артисти вийдуть на сцену у перший день відпустки, адже 13 липня у Рівненському облмуздрамтеатрі Закриття театрального сезону. Це буде вклад колективу у спільну справу визволення України.

Благодійний квиток вартуватиме 30 грн. За виручені кошти театрали придбають бронежилети вищого ступеню захисту. Їх передадуть  військовослужбовцям з Рівненщини задіяних у АТО.

Квитки можна буде придбати у касі театру з 7 липня, а також за тел. 0673281515.

Окрім того колектив театру запропонує  глядачам написати слова підтримки військовим. Для цього буде виділене місце на звороті благодійного квитка. Опісля вистави квитки-листи рівняни залишать у театрі. Їх передадуть  разом з бронежилетами.

Сподіваємось, таким чином ми підтримаємо солдат морально.

Ірена Боровець

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети