. Рівненські тарифи на комунальні послуги зацікавили і обласне керівництво | Здолбунів City

Рівненські тарифи на комунальні послуги зацікавили і обласне керівництво

тарифиЯк ми повідомляли наших читачів, у Рівному одні із найбільших тарифів на комунальні послуги в Україні. Це питання зацікавило і голову Рівненської обласної ради. Знайти відповідь на це питання та надати ґрунтовні пояснення голова обласної ради Михайло Кириллов доручив причетним до цього структурам.

Як відомо, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 06.06.2014 №650 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг», товариству з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» було встановлено такі тарифи:

– з центрального опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії в розмірі 10 гривень 83 копійки за 1 м2 за місяць протягом опалювального періоду (з податком на додану вартість);

– з централізованого постачання гарячої води за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання в розмірі 32 гривні
15 копійок за 1 кубічний метр (з податком на додану вартість), а за відсутності рушникосушильників в розмірі 30 гривень 02 копійок за 1 кубічний метр (з податком на додану вартість).

Зі змісту даної постанови вбачається, що розмір вищезазначених тарифів в більшості областей України є меншим.

Тому голова облради вимагає проаналізувати структуру тарифів, встановлених для ТОВ «Рівнетеплоенерго» в порівнянні з іншими структурами тарифів суб’єктів господарювання, що надають послуги з центрального опалення та централізованого постачання гарячої води в інших областях України (наприклад в Полтавській, Хмельницькій, Івано-Франківській,  Волинській областях) та надати письмову інформацію щодо основних причин, які слугували встановленню для ТОВ «Рівнетеплоенерго» вищих тарифів по відношенню до більшості тарифів встановлених в Україні.

Звернення направлено директору Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації Пшеюку В.Л., голові Рівненського обласного  територіального відділення Антимонопольного комітету України Боденчуку В.М., завідувачу сектору у Рівненській області Державної інспекції України з контролю за цінами Назаркевичу В.П.

 Відділ контролю та інформаційно-аналітичної роботи вик.апарату облради

А тим часом попри зменшення Україні ціни за російський газ на 100 дол.США за 1000 куб.м у нас чергові підвищення цін. ПАТ «Рівнегаз» повідомляє, що Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 31.10.2014 року № 223, 224, 225 встановлено нові граничні ціни на природний газ, що використовується для потреб бюджетних установ, промислових споживачів та релігійних організацій

З 1 листопада 2014 року на Рівненщині будуть діяти такі ціни на природний газ, що використовується для потреб бюджетних установ та промислових організацій:

– відпускна ціна –  6729,6 за 1000 куб.м.

( до 1 листопада для цієї категорії споживачів відпускна ціна природного газу становила – 6452,98 грн за 1000 куб.м)

З 1 листопада  2014 року будуть діяти такі ціни на природний газ, що використовується для потреб релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження виробничо-комерційної діяльності):

– відпускна ціна –  3608,4 за 1000 куб.м.

 ( до 1 листопада  для цієї категорії споживачів відпускна ціна природного газу становила – 3470,09 грн за 1000 куб.м)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Раз підняли публічно це питання, то цілком ймовірно, що тариф дещо знизиться, на кілька відсотків, обговорять субсидії. Потім будуть голосно кричати про успіх, спекулювати цією темою, адже вона є дуже болючою для переважної більшості мешканців. Ну і в результаті вийде, щось по типу “волки сыты и овцы целы”.
  ПС. Хотів би я помилитися і щоб відсоток знижки був наближено пропорційний зменшенню тарифів.

 • Борис

  Припустимо, якщо з рівненськими тарифами хоча б щось відомо, то здолбунівські – “За сімома печатями”. Опалювальний сезон розпочався, а вартість тарифу на тепло для населення невідома. А ні тобі з міської ради, а ні від КП “Здолбунівкомуненергії” жодних роз”яснень чи звернень з цього приводу. Може й не мають можливостей. Утім звернення про негайне погашення заборгованості за тепло, чи позови до суду на несумлінних платників за, м”яко кажучи, “несумлінні” послуги з теплопостачання, знають як і де оприлюднити. Видно ці обидві “для блага людей” обрано-утворені структури переплутали прозорість тарифної політики із захистом секретної інформації. Але що ж ро”зяснювати, якщо здолбунівчани ще у минулому опалювальному сезоні платили значно більшу ціну, як міста обласного значення будуть платити у поточному. Як доказ: тариф на теплопостачання у Здолбунові в 2013/2014 опалювальному сезоні становив 8, 71грн.м.кв., проте чомусь на 2014/2015 опалювальний сезон значно нижча вартість у містах Львові – 6,08 грн.м.кв., у Вінниці – 6,25 грн.м.кв, Івано-Франкувську – 5, 69 грн.м.кв. і т.д. Шановна редакціє! Було б дуже доречно з вашої сторони – направити з цього приводу відповідний запит до міськради і КП “Здолбунівкомуненергія” чи принаймні взяти у керівників інтерв”ю для ро”яснення і через ваше видання його оприлюднити. Бо районна газета зайнята посадою головного редактора, радіомовлення – відсутнє, сайт міськради, невідомо, чи взагалі хоч колись оновлюється. Їм не до наших проблем, не до тарифів.

  • Здолбунівсіті

   Грунтовний коментар. Спробуємо прояснити інформацію щодо цього.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама