. Рівненські студенти просять достроково скласти присягу на вірність Україні | Здолбунів City

Рівненські студенти просять достроково скласти присягу на вірність Україні

Відкрите звернення

lejtenantстудентів випускного курсу кафедри військової підготовки імені Героїв Крут Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) до ЗМІ, Департаменту військовоїосвіти (ВО) та науки Міністерства оборони України, Рівненського ОВК, керівництва ЗСУ

Ми студенти кафедри військової підготовки імені Героїв Крут Національного університету водного господарства та природокористування, розуміючи ситуацію, яка склалась у нашій державі, продовжуючи легендарні традиції студентів, які полягли за незалежність Батьківщини вважаємо, що як майбутні офіцери запасу не можемо стояти осторонь цих подій і висловлюємо підтримку військовослужбовцям військових частин, які зараз знаходяться в облозі в Криму і виступаємо з ініціативою про:

–         дострокове проведення, навчальних зборів ­(протягом двох тижнів) при кафедрі військової підготовки (з проведенням навчальних стрільб)

–         здачі випускного екзамену

–         прийняття присяги на вірність українському народові

–         атестації на присвоєння первинного офіцерського звання “молодшого лейтенанту запасу”

Сподіваємось на підтримку нашої ініціативи та прийняття швидкого позитивного рішення.

Висловлюємо свою готовність стати на захист кордонів нашої незалежної держави – України.

СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Надійшло електронною поштою на адресу ЗС

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама