. Рівненські спідвеїсти заявились до Польщі та Росії | Здолбунів City

Рівненські спідвеїсти заявились до Польщі та Росії

Рівненський “МІР” продовжує готувати документи для участі в наступному сезоні у 2-й Польській спідвейній лізі. До 3 грудня, як вимагає Польський мотосоюз, наш колектив подав першу партію документів — статут клубу, заявку-підтвердження та деякі інші. 

Ключовими ж паперами, які потрібно буде надіслати до Польщі до кінця року, є погодження Федерації мотоспорту України та договір з треком. За словами директора клубу “МІР” Сергія Пелешка, з договором жодних проблем виникнути не повинно, адже керівництво ТСОУ вже дало попередню згоду. А от коли збереться Бюро ФМУ, для того щоб дати “МІРу” своє погодження, п.Пелешок поки що не знає. Джерело.

Щодо іншого рівненського клубу, який теж мав бажання змагатися у Польщі, “Каскаду”, то його керівники, зваживши усі “за” і “проти”, вирішили відмовитися від цієї ідеї, відкривши тим самим шлях “МІРу”.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама