Рівненські екологи помітили здолбунівського альбіноса

альбіносЩе на початку літа проходячи повз ринку “Катеринівський” помітила білого птаха. Спочатку подумала,що то чайка, та підійшовши ближче, зрозуміла що це біла ворона, у прямому сенсі цього слова! Місцеві продавці зазначили, що вже давно бачать цю незвичайну птаху, хоча вона себе абсолютно комфортно почуває серед зграї чорних побратимів.
Та нещодавно її помітили екологи із Рівного. Фахівці сказали, що біла ворона – то не ворона, а галка. Ну галузь орнітології – то не моє.
РВ повідомляє, що про зустріч любителів природи із галкою-альбіносом у соцмережі Фейсбук написала працівник міського Палацу дітей і молоді Наталія Пастухова:
“Це просто неймовірно! Унікальна зустріч з альбіносом!
Вихованець Екологічного центру ПДМ Влад Гедзюк спільно із головою Рівненського осередку Українського товариства охорони птахів Василем Ільчуком здійснювали обстеження ставків біля села Богдашів Здолбунівського району в межах спостереження за міграціями птахів, та несподівано зустріли галку-альбіноса. Галка із рідкісним забарвлення вільно почувалася серед зграї граків. Такі особини птаха зустрічаються дуже рідко – одна на 20 тисяч птахів”.
Частенько бачу альбіноса біля ринку “Катеринівський, Колібріса та перехрестя, як йти на Богдашів. До речі, біла галка не з лякливих, мабуть звикла до фотоуваги, тому сміливо робіть фото із зіркою – хто зна, коли вам пощастить побачити таке маленьке диво природи?
альбінос

Юлія ЛюкшинВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети