Рівненські ДАІшники проводили утаємничене відпрацювання в Здолбунові

dai_rivne_1Коли бачиш о 8.40 машину рівненської ДАІ, то одразу в пам’яті згадуєш, яке то було свято вчора, що обласна служба смугастого жезла вже чатує здолбунівчан :) Ось і цього разу цікавість привела до автомобіля з державними номерами 0301 рівненського взводу супроводу, який причаївся на одному з перехресть Здолбунова.

Коли я підходив до працівника ДАІ, він якраз зупиняв чергове авто. Після пред’явлення посвідчення журналіста, прапорщик чемно (справді чемно) сказав, що ось несемо, мовляв, службу, проводимо відпрацювання Здолбунова. Ось можете заглянути до нашого авто, там уже спіймали одного водія, що, ймовірно, вживав алкоголь.

Звісно, ми проти водіїв, які у стані алкогольного сп’яніння сідають за кермо. Проте побачили в машині лише молодого чоловіка, а його автомобіль стояв на території ринку (Таврія). Рухався він чи ні і які результати експертизи – нам не відомо. Тож поки міліціонери шукали двох водіїв, які б погодились підписати протокол, ми спілкувалися з одним із прапорщиків.

– Пане прапорщику, а що це за відпрацювання таке, може, операція “Угон” чи “Перехват”?

– Звичайне відпрацювання. Нас зранку зібрав командир і сказав, якому автомобілю куди їхати. От 0301 на Здолбунів.

– У вас є документ, у якому записано, що ви маєте чергувати в Здолбунові?

– У мене є документ. У ньому записано Рівненська область. Тому що я зараз тут, а мені можуть подзвонити – і треба мчатись на кордон із сусідньою областю.dai_rivne_2

Після цього чомусь прапорщик пішов фотографувати собі на пам’ять авто, на якому я приїхав:), і дискусія перемістилася в сторону правил дорожнього руху. Так, на думку прапорщика, на дорозі зупинятися не можна, якщо від лівого краю авто до роздільної лінії менше 2-х метрів. А якщо немає роздільної лінії? Тоді, каже до умовної лінії середини траси. Хм…) тоді в Здолбунові НІДЕ не можна зупинятись )))dai_rivne_4

Що з цього приводу говорить ПДР, які вдалось знайти у всесвітній мережі.

dai

Виявляється патрулям потрібно стояти у місцях КОНЦЕНТРАЦІЇЇ ДТП, а не біля кладовища:) і ринкуzupynka

Наступний діалог стосувався місця парковки міліцейського авто. На мій хлопський розум, воно було припарковане на перехресті та заважало руху авто при повороті з вул.Зеленої праворуч або з прилеглої вулиці при виїзді на вул.Зелену. На думку інспектора, їх  авто стояло так, як треба, тому що від переднього бамперу авто до осьової лінії перпендикулярної вулиці немає 10 метрів.dai_rivne_3

Видно, втомив я пана інспектора, бо коли він вже сказав, що знає про права журналіста, і я повинен вести фотозйомку з відстані від авто, яке я припаркував за метрів 20 від міліцейського, на допомогу йому прийшов інший прапорщик. Стало зрозуміло, що пан міліціонер не очікував такого в провінційному Здолбунові, зокрема питань про причини зупинки, патрулювання у місті, паркування їх авто – це,  напевне, не те, що він збирався робити в Здолбунові. Але поспілкувавшись про спільних знайомих, погоду й складну роботу інспектора, вони обидва сіли в своє авто, завели його, відкрили вікно й запитали: “До нас ще якісь питання є?” (чемно спитали, відповіли й попрощались). Я запитав їх прізвища та місце роботи. “Харчук, Тарасюк, прапорщики взводу супроводу м.Рівне”. І поїхали. Відпрацювання, мабуть, скінчилось.

Детальні інструкції про дії автолюбителя при зустрічі із інспектором ДАІ ми давали ТУТ.

Микола Орлов

П.С Є знавці ПДР? Коментуємо.

Інтернет знає, де ще бувало авто 0301, ось. наприклад, у Березне взимку(склад екіпажу не зазначено).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети