Рівненська влада відмовилась від допомоги мешканців

osvitlenna (3)У Рівному є двір, в який у вечірній час без ліхтаря чи прибору нічного бачення заходити не варто, розповідають мешканці багатоповерхівок на вулиці Костромській 1 і 3. Кажуть, що ходять наосліп вже близько десяти років, бо хоча ліхтарі і є на подвір’ї, але вони не працюють.

 – Я зверталася у ЖЕК, сказали, що немає грошей, бо дуже велика сума, – розповідає мешканка будинку пані Світлана. – За два тижні до Нового року тут був пан Хомко, – продовжує вона, – я його приводила сюди у двір, показувала, він ще як балотувався на мера, то я йому говорила про це світло, я погано бачу, як тільки сутеніє – я не можу йти, там ставлять автомобілі, ями навкруги, і я вже двічі падала, то він сказав, що світло до Нового року зробить.

 Однак обіцянки своєї міські чиновники не дотримались. А люди втомились жити у темряві, тож звернулись до Громадського контролю.

– У дворі немає світла, хоча нормальні стаціонарні енергоопори стоять. Нас сильно обурює, коли чуємо звинувачення на власну адресу з приводу того, що ми займаємося популізмом.

У відповідь Громадський контроль отримав листа, в якому міська влада каже, що в «темному місці» є дві світлоточки у справному стані й що в переліку робіт по капітальному ремонту мереж освітлення адреса, де нині люди продовжують ходити навпомацки, вказана.

osvitlenna (2)

Тож офіційно звертаємося до міського голови,  міськвиконкому, ЖЕКа: ми готові власним коштом придбати ці вуличні ліхтарі, їх треба лише встановити. Найближчим часом зробіть це, і тоді ви зможете показати, що дійсно, якщо у вас є матеріал і можливість, то ви готові оперативно вирішити проблему. Ми, принаймні, до цього повністю готові, – заявив Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль» ще у лютому місяці! Після цього на ім’я заступника міського голови Олексія Хмилецького було надіслано звернення з пропозицією за власний кошт придбати три вуличних ліхтаря для відновлення освітлення.

Чому міська влада відмовилася зробити для рівнян освітлення за спонсорські кошти, залишається загадкою.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети