. Рівненська спілка перевізників визнає незаконними самовільне підняття цін на проїзд | Здолбунів City

Рівненська спілка перевізників визнає незаконними самовільне підняття цін на проїзд

демчукПояву в міжміських маршрутках Рівненщини повідомлень про підвищення вартості перевезення з 25 лютого в Асоціації перевізників України вважають «емоціями» перевізників і зазначають, що такий крок не є законним. Про це у коментарі ERVE.UA розповів Президент ГО «Союз перевізників України» Валентин Демчук.
– Ціни підніматися не будуть, – запевняє Валентин Демчук. – Піднімається вартість пального, перевізники та водії нервують, не знають, що їм робити. Я думаю, дійде до того, що вони просто будуть зупинятися, коли не буде чим заправляти машину. Але щодо підняття тарифу моя позиція – все має відбуватися згідно з чинним законодавством. Якщо у нас передбачена певна процедура, то якою б важкою вона не була, її потрібно пройти. Або змінити. Тарифи, сподіваюсь, ніхто не підніме. Принаймні, я буду наполягати, щоб цього не відбувалося.
За словами пана Демчука, якщо у перевізників немає можливості їздити, потрібно чекати підняття тарифу.
Нагадаємо, що у деяких міжміських маршрутках Рівненщини, зокрема «Рівне-Здолбунів», днями з’явилися повідомлення про підвищення вартості перевезення з 25 лютого.
Від ЗС: Ми вітаємо такі зважені заяви ГО і підтримуємо їх. Сьогодні була розмова із головою Здолбунівської РДА, який повідомив, що у разі, якщо здолбунівські перевізники будуть пробувати зреалізувати задумане, то він готовий до зустрічі із ними, але події, які відбуваються в Україні із доларом, ростом цін і т.д – це спільні проблеми, і одностороннє вирішення не можливе тим більше із порушенням процедур. Кожен маршрут має власника, кожен власник – прізвище й підписані документи на маршрут з обов’язками з обох сторін. Тож в рамках цього і треба діяти.
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Здолбунівсіті

  Рівненські перевізники звернулися до міськвиконкому ЗНИЗИТИ ціну на перевезення з 3 грн до 2,50 бо пасажири втікають до тролейбусів!!

 • Bora

  …І хай там що говорять скептики, до яких уже я й себе відношу, завдячуючи щоденним «турботам про людину як найвищу
  соціальну цінність в Україні», але все ж солідаризація людей з інтернет – медіа – це сила. Бо сьогодні, 25 –го, чорний день ціни проїзду Здолбунів – Рівне – не настав. І приїхав я на роботу за 6 грн, правда, не знаю за скільки доведеться вертатись. Але в тому, що, хай і на невизначений термін, це сталося, немалу роботу зробили як рівненські громадські мас – медіа, так само і Здолбунів сіті.
  Тому маю виказати Вам свою прихильність за отриману над вседозволеністю перемогу. Хай невелику, може, короткотермінову, але вона, є. Тому є й надія на перемоги інші.

 • Bora

  От як у воду дивився, що наша перемога коротка, та аж задуже… Бо, виявляється, уже сьгодні вчорашній наш захисник Валентин Демчук радився із перевізниками, аби на кінець тижня нас “потішити”. Так от, вирішили в обхід офіційному і законному рішенню про підвищення тарифів на проїзд, самотужки їх підняти аж на понад 60% . Це благо нас чекає чи то з п”ятниці, чи з суботи. А що далі???

 • мак7

  Я не розумію логіки? Маршрутчики кажуть що їм не вигідно, бо багато рейсів в них виходить в мінус. Тобто їдуть вони не повністю загружені.
  Наприклад, зараз на маршруті є 50 машин (цифра приблизна, може їх там і 150 я не знаю.). Кому не вигідно – зходьте з маршруту. не їздіть собі в мінус. Залишиться 30 машин і вони будуть загружені і їм буде вигідно їздити і по 6 грн. Так ні! Чогось з кожним днем тільки росте число перевізників. ТІльки розказують-що ми будем змушені зупинитись! Так зупиніться! Це ж нормальна конкуренція. Не вигідно? Займайтесь іншим видом бізнесу! Чому МИ повинні платити по 10 грн за проїзд щоб ВАМ було вигідно кататись напівпустими рейсами? Я вважаю, що кожних 5 хв маршрутка – це занадто!
  ЄДИНИЙ квиток – це раз. Інтервал руху – 15 хв – це два! І буде все ОК.
  Можете вважати це петицією чи пропозицією для покращення)))))))

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама