Рівненська спілка перевізників визнає незаконними самовільне підняття цін на проїзд

демчукПояву в міжміських маршрутках Рівненщини повідомлень про підвищення вартості перевезення з 25 лютого в Асоціації перевізників України вважають «емоціями» перевізників і зазначають, що такий крок не є законним. Про це у коментарі ERVE.UA розповів Президент ГО «Союз перевізників України» Валентин Демчук.
– Ціни підніматися не будуть, – запевняє Валентин Демчук. – Піднімається вартість пального, перевізники та водії нервують, не знають, що їм робити. Я думаю, дійде до того, що вони просто будуть зупинятися, коли не буде чим заправляти машину. Але щодо підняття тарифу моя позиція – все має відбуватися згідно з чинним законодавством. Якщо у нас передбачена певна процедура, то якою б важкою вона не була, її потрібно пройти. Або змінити. Тарифи, сподіваюсь, ніхто не підніме. Принаймні, я буду наполягати, щоб цього не відбувалося.
За словами пана Демчука, якщо у перевізників немає можливості їздити, потрібно чекати підняття тарифу.
Нагадаємо, що у деяких міжміських маршрутках Рівненщини, зокрема «Рівне-Здолбунів», днями з’явилися повідомлення про підвищення вартості перевезення з 25 лютого.
Від ЗС: Ми вітаємо такі зважені заяви ГО і підтримуємо їх. Сьогодні була розмова із головою Здолбунівської РДА, який повідомив, що у разі, якщо здолбунівські перевізники будуть пробувати зреалізувати задумане, то він готовий до зустрічі із ними, але події, які відбуваються в Україні із доларом, ростом цін і т.д – це спільні проблеми, і одностороннє вирішення не можливе тим більше із порушенням процедур. Кожен маршрут має власника, кожен власник – прізвище й підписані документи на маршрут з обов’язками з обох сторін. Тож в рамках цього і треба діяти.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети