Рівненська прокуратура вважає прапор ЄС прапором іноземної держави?

Органами прокуратури Рівненщини заявлено до Рівненського окружного адміністративного суду 25 позовів про визнання протиправними та скасування 27 рішень органів місцевого самоврядування з питань ініціювання дострокового припинення повноважень Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, а також використання символіки іноземних держав поряд з адміністративними будівлями.

Приймаючи вказані рішення, посадові особи сільських, селищних, районних та міських рад області вийшли за межі наданих Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” повноважень, чим порушили вимоги ст.19 Конституції України.

Працівники органів прокуратури області і надалі будуть вживати заходів реагування на будь-які порушення закону.

Таке повідомлення надійшло із прес-служби прокуратури області.

Цікаво якими нормативними актами користувалась прокуратура, визнаючи прапор ЄС – європейського співтовариства і Ради Європе, членом якої є і Україна з 1995 року!!!

prapor ES

У Здолбунівській міські раді повідомили, що протесту прокуратури ще не отримували, але очікують на нього, а в Здолбунівській районній раді голова ради В.Тимощук підтвердив отримані протести прокуратури і призначені СУДОВІ засідання СЬОГОДНІ на 12.00 та 14.00

Оце так оперативність..Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети