. Рівненська прокуратура вважає прапор ЄС прапором іноземної держави? | Здолбунів City

Рівненська прокуратура вважає прапор ЄС прапором іноземної держави?

Органами прокуратури Рівненщини заявлено до Рівненського окружного адміністративного суду 25 позовів про визнання протиправними та скасування 27 рішень органів місцевого самоврядування з питань ініціювання дострокового припинення повноважень Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, а також використання символіки іноземних держав поряд з адміністративними будівлями.

Приймаючи вказані рішення, посадові особи сільських, селищних, районних та міських рад області вийшли за межі наданих Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” повноважень, чим порушили вимоги ст.19 Конституції України.

Працівники органів прокуратури області і надалі будуть вживати заходів реагування на будь-які порушення закону.

Таке повідомлення надійшло із прес-служби прокуратури області.

Цікаво якими нормативними актами користувалась прокуратура, визнаючи прапор ЄС – європейського співтовариства і Ради Європе, членом якої є і Україна з 1995 року!!!

prapor ES

У Здолбунівській міські раді повідомили, що протесту прокуратури ще не отримували, але очікують на нього, а в Здолбунівській районній раді голова ради В.Тимощук підтвердив отримані протести прокуратури і призначені СУДОВІ засідання СЬОГОДНІ на 12.00 та 14.00

Оце так оперативність..

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама