Рівненська прокуратура готова до амністій мітингувальникам, але після звільнення адмінбудівель

З метою забезпечення виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» від 29.01.2014 у прокуратурі Рівненської області створена та діє робоча група.

Робочу групу очолив прокурор області Олександр Черепаха. До її складу увійшли заступники прокурора області, начальники структурних підрозділів управлінь, відділів та старші прокурори прокуратури області.

У межах компетенції органів прокуратури робочою групою забезпечується організація встановлення фактичного вчинення на території Рівненської області учасниками масових акцій протесту дій, передбачених цим Законом, а також виконання вимог щодо звільнення осіб від кримінальної відповідальності та покарання за вчинення правопорушень.

Зазначимо, що вказаний Закон вводиться у дію лише після того, як на офіційному веб- сайті Генеральної прокуратури України буде розміщене повідомлення Генерального прокурора України про виконання всіх вимог Закону. А саме – про фактичне звільнення та розблокування учасниками масових акцій протесту будівель та приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування як у місті Києві, так і в інших населених пунктах України, а також після розблокування транспортних комунікацій, вулиць, площ, провулків, бульварів тощо, окрім тих, на яких відбуваються мирні акції протесту.

У разі невиконання умов вказаного Закону будуть втрачені підстави та механізми звільнення від відповідальності осіб, які вчинили правопорушення.

У свою чергу органи прокуратури Рівненської області виконають усі можливі законні дії, аби прискорити процес гуманізації кримінального судочинства заради спокою у суспільстві.

 Прес-служба прокуратури Рівненської областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети