Рівненська облрада не буде захищати здолбунівчан від шуму

шумозахистЗахищати від шуму здолбунівчан потрібно за державні кошти, а не за обласні. Таку позицію висловили депутати під час засідання постійної комісії обласної ради з питань архітектури, будівництва, благоустрою та залучення інвестицій.

Мешканці Здолбунова неодноразово зверталися до міського голови, санітарно-епідеміологічних служб, обласних органів влади за допомогою, стверджуючи, що страждають від надмірного шуму автотранспорту, який рухається дорогою загального користування «Городище-Рівне-Старокостянтинів».

Експертні служби провели дослідження еквівалентного та максимального рівня шуму в денний та нічний період часу. За результатами лабораторних досліджень, еквівалентний рівень звуку перевищував гранично допустимий рівень вдень на 2 дБА, а у ввечері — на 4 дБА.

Обласні обранці констатували, що для вирішення проблеми потрібні кошти на встановлення шумового захисту обабіч дороги. Однак, оскільки автодорога «Городище-Рівне-Старокостянтинів» є дорогою загального користування державного значення, виділяти кошти з обласного бюджету немає підстав, допомогти здолбунівчанам можна лише за кошти державної казни, резюмували депутати обласної ради.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети