Рівненська область ніяк не визначиться: чи то вона приваблива, чи ні

Дивні метаморфози з приводу одних і тих же фактів супроводжують повідомлення сайту Рівненської ОДА. Пам’ятаєте історію про Ховрашка, коли півмільйона грошей мало піти рівненським фермерам? Хоча ніхто про ці кошти, окрім сайту рівненської влади, і не чув. Ось чергова дилема. Багато інформаційних порталів Рівненської області та України після презентації Інвестиційного атласу повідомили, що Рівненщина – 19-та за рівнем інвестиційної привабливості, а обласна адміністрація каже що 8-мі. Ми звернулись до першоджерела, Держагенства з інвестицій, і, як ви бачите, отримали однозначне підтвердження: Рівненщина таки восьма серед 27 регіонів України. Чи то всі ЗМІ недогледіли, чи то з різних кінців списку дивились:)

Борис Холодний

П.С Микола Орлов  ще звернувся до керівника Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олександра Осовця за коментарем:

– 19 місце я можу припустити, що ЗМІ взяло з інформації про вихід Інвестиціного Атласу, де за динамікою 2012 до 2011 року область має 19 й результат приросту інвестицій, але це лише один із показників, а от ключовий, узагальнюючий це і є 8 ме місце нашого регіону. Всі бажаючі можуть закачати повну версію дослідження із сайту Держагенції і побачити як і що розраховувалось. Так що ми 8 мі і це гарний результат.

використана інформація: http://www.ukrproject.gov.ua, http://irp.rv.ua/news/rivnenshchina-na-19-misci-z-investiciynoi-privablivosti, http://www.rv.gov.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети