Рівненська обласна рада визначилася з долею голови

На пленарному засіданні 13 сесії Рівненської обласної ради було як мінімум два дуже резонансних питання. Перше про заборону діяльності церкви УПЦ (МП) на Рівненщині. Один проект рішення, більш радикальний, запропонований був головою обласної ради Сергієм Кондрачуком (заборона), інший групою депутатів облради (заклик). В результаті голосування:

  • проєкт голови ради “ЗА” – 26, рішення не прийнято
  • проєкт групи депутатів “ЗА” – 61,  рішення прийнято

Інше питання про дострокове припинення повноважень голови Рівненської обласної ради. Таємне голосування в якому не приймали участі всі депутати завершилося таким результатом:

з 64 бюлетенів отримало 43 бюлетені

“ЗА” – 42, рішення прийнято

Таким чином через півтора року з моменту обрання, в якому теж не всі депутати були задіяні, голова обласної ради, за традицією цієї ж ради, відправлений у відставку. Можемо прогнозувати подальшу політичну карєру вже екс-голови у політичній обоймі П.Порошенка, можливо вже на столичних орбітах.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети